جلسه شوراي ترافيك ازنا با حضور فرماندار شهرستان ازنا و اعضاي اين شورا در محل فرمانداری ازنا برگزار شد.

کد خبر: ۱۲۸۸۴
تاریخ انتشار: شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۱

به گزاش ازناخبر، رئيس شوراي ترافيك شهرستان ازنا با اشاره به اجرای مصوبات شورای ترافیک اظهار داشت: تمامی اعضا باید مصوبات شورای ترافیک مربوط به دستگاه خود را با جدیت و دقت بالا انجام داده و به نتیجه مورد نظر برسانند.

 

محمدی نژاد افزود: تشکیل جلسات بعدی شورای ترافیک منوط به اجرای مصوبات جلسات قبلی خواهد بود و تمامی اعضا می‌بایست با گزارش کامل از عملکرد و نتایج حاصله در جلسه حضور بهم رسانند.

 

فرماندار ازنا در ادامه با توجه به فرارسیدن ایام سال نو و ورود مسافران نوروزی و بالا رفتن حجم تردد خودروها در سطح شهر بر استفاده از نظرات کارشناسی در خصوص مسائل ترافیکی و ساماندهی ایستگاه های تاکسی و ایستگاه های روستایی در سطح شهر تاکید نمود.

 

محمدی نژاد با توجه به مصوبات جلسه قبل شورای ترافیک نکاتی را در خصوص محور های مواصلاتی شهرستان ازنا به دستگاه های مربوطه متذکر شد و تاکید کرد که می‌بایست تمامی نواقص تا قبل از فرارسیدن سال نو مرتفع شوند.

 

وی گفت: جهت بررسی محور های مواصلاتی باید یک کمیته سه نفره تشکیل و نواقص را از نزدیک شناسایی و جهت رفع به دستگاه مربوطه اعلام نمایند.

 

فرماندار ازنا در ادامه افزود: دستگاه های مربوطه باید نسبت به آسفالت ورودی شهر مومن آباد، تامین روشنایی ورودی مومن آباد، سه راه آقا پیر عباد، پل یاس، نصب علایم ترافیکی و هشدار دهنده و لکه گیری آسفالت در محور های مواصلاتی ازنا - اراک و ازنا - دورود ، اقدام لازم را بعمل آورند.

 

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه محیط محور ازنا به اراک کارگاهی می‌باشد ادارات راه و شهرسازی و راهداری و حمل و نقل جاده ای باید با نظارت مستمر بر کار پیمانکار به جهت استقرار علایم هشدار دهنده در خصوص تامین امنیت تردد وسایل نقلیه سنگین و سبک در این محور اقدام لازم را بعمل آورند.

 

فرماندار شهرستان ازنا گفت: مسئولین باید دغدغه کار و ارایه خدمت به مردم را داشته باشند و باید به گونه ای عمل کنند که در پایان خدمت خود خاطره خوبی را در اذهان عمومی به جا بگذارند و رضایت خداوند را جلب نمایند زیرا ما در آموزه های دینی آموخته ایم که نجات جان یک فرد مساوی با نجات جان یک جامعه است.

 

محمدی نژاد خاطر نشان کرد: با همین امکانات موجود و همت و تلاش جهادی میتوان خیلی از نواقص و کاستی ها را برطرف کرده و نسبت به رفع نقاط حادثه خیز راه های شهرستان اقدام نمود .

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: