در جلسه آغاز فعالیت کارخانه سیمان سفید ازنا؛

جلسه هماهنگی جهت شروع فعالیت پروژه کارخانه سیمان سفید در شهرستان ازنا و رفع موانع در سطح شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور سرمایه گذاران داخلی و خارجی در دفتر فرماندار برگزار شد.

کد خبر: ۱۲۸۸۳
تاریخ انتشار: شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۷

به گزارش ازناخبر، فرماندار شهرستان ازنا سرمایه گذاری این طرح را بیش از 2 هزار میلیارد ریال برشمرد و افزود: با بهره برداری از آن برای بیش از صدوپنجاه نفر بصورت مستقیم وبیش از ۶۰۰ نفر بصوزت غیر مستقیم شغل ایجاد می شود.

 

محمد محمدی نژاد ضمن حمایت از ورود سرمایه گذاران به شهرستان گفت: تعاملات و همکاری ها تا تکمیل، بهره برداری و عرضه محصولات تولیدی این کارخانه به بازارهای داخلی و خارجی ادامه خواهد داشت.

 

وی در ادامه گفت: در زمنیه رفع مشکلات وتحقق اهداف این سرمایه گذاری و آماده نمودن زیر ساخت های این کارخانه مساعدت مردم عزیز و توجه مسئولان شهرستان و استان را داریم.

 

محمدی نژاد با اشاره به موقعیت استراتژیکی شهرستان ازنا (اتصال شمال و مرکز کشور به جنوب وغرب به شرق) افزود: این امتیاز از یک طرف فرصت خوبی برای تمامی سرمایه گذاران بویژه سرمایه گذاران خارجی است و از طرف دیگر می تواند به رشد و توسعه اقتصادی استان لرستان و شهرستان ازنا کمک کند.

 

رئیس هیات مدیره کارخانه سیمان سفید نیز افزود: قصد داریم این کارخانه را به عنوان الگوی سرمایه گذاری در شهرستان به سرمایه گذاران کشورهای خارجی و سرمایه گذاران داخلی جهت سرمایه گذاری در این شهرستان معرفی کنیم.

 

سالاروند با اشاره به اینکه این کارخانه در نوع خود بزرگترین کارخانه کشور خواهد بود استاندارد بالای تجهیزات کارخانه و رعایت اصول زیست محیطی را یکی از تعهدات هیات مدیره دانسته و ادامه داد: هدف ما توسعه صنایع وابسته وگسترش اشتغال در منطقه است.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: