سرپرست ارشاد خبرداد:

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ازنا با اعلام این خبر افزود: شانزدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در رشته های مختلف به صورت کتبی همزمان با سراسر کشور در دبیرستان خدیجه کبری (س) شهرستان ازنا برگزار شد.

کد خبر: ۱۲۸۸۲
تاریخ انتشار: شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۳

به گزارش ازناخبر، محمد لک با اعلام این خبر افزود: شانزدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در رشته های مختلف به صورت کتبی همزمان با سراسر کشور روز پنجشنبه، ۱۰ اسفند ۹۶ در دبیرستان خدیجه کبری (س) شهرستان ازنا برگزار شد.

 

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ازنا با بیان اینکه آزمون مذکور در چهار بخش برگزار می شود، گفت: بخش حفظ قرآن شامل حفظ جزء ۳۰، جزء یک، حفظ ۲ جزء(جزء ۳۰ و یک یا جزء یک و ۲)، ۳ جزء، ۵ جزء، ۱۰ جزء، ۱۵ جزء، ۲۰ جزء، ۲۵ جزء، حفظ کل، حفظ سوره ها منتخب (واقعه و ملک)، حفظ موضوعی یک، حفظ موضوعی ۲، حفظ موضوعی ۳ و حفظ موضوعی ۴، بخش ترجمه و مفاهیم قرآن کریم شامل ترجمه و مفاهیم مقدماتی یک، ترجمه و مفاهیم مقدماتی ۲، ترجمه و مفاهیم مقدماتی ۳، ترجمه و مفاهیم متوسطه، ترجمه و مفاهیم تکمیلی و تدبر در قرآن کریم است.

 

وی یادآور شد: این آزمون با همکاری معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه در شهرستان ازنا برگزار شد.

 

لک خاطرنشان کرد: شانزدهمین آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در ازنا در دو نوبت صبح ساعت ۸:۳۰ و ۱۰:۳۰ در دبیرستان خدیجه کبری (س)برگزار شد.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: