جلسه مجمع عمومی بسیج شهرستان ازنا با حضور مسئولین ارشد این شهرستان در سپاه ازنا برگزار شد.

کد خبر: ۱۲۸۸۱
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۰

به گزارش ازناخبر،در جلسه مجمع عمومی بسیج شهرستان ازنا که با حضور مسئولین ارشد این شهرستان در سپاه ازنا برگزار شد در خصوص موارد مهم سطح شهرستان از جمله مشکلات اقتصادی، اشتغال و جاده ازنا اراک مواردی عنوان شد.

 

در این نشست فرماندار ازنا ضمن انتقاد به ادارات کل حمل و نقل (راهداری) و راه و شهرسازی لرستان در خصوص جاده ازنا اراک تذکراتی را ارائه داد.

 

محمدی نژاد در مجمع عمومی بسیج از پیشرفت ها و پیگیری های متعدد خود و نماینده مجلس نیز توضیحاتی را ارائه داد.

 

در نشست پرسش و پاسخ که در این مجمع برگزار شد و انتقاداتی به جاده از جمله سرعت پیشرفت کند و وجود کانال آبروی جدیدی که کنار جاده کنده شده و خطرات زیادی را با توجه به پتانسیل حادثه خیزی آن دارد، قرار شد که این کانال به زودی پر شود.

 

اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای با توجه به اینکه وظیفه تعمیر و نگهداری جاده را بعد از اتمام پروژه ها برعهده دارد بعد از این جلسه اقدام به اجرای این مهم در جاده پر خطر ازنا اراک نمود.

 

رضایی مسئول راهداری شهرستان ازنا گفت: با توجه به اینکه این موضوع از حوزه وظایف ما نیست ولی جهت جلوگیری از وجود اتفاقات، کانال مذکور را که از بعد از امامزاده پیرعباد تا ابتدای روستای مرزیان است را پر کردیم.

 

وی افزود: در اواسط اجرای این کار بودیم که نیروهای پیمانکار مشغول که در این جاده فعالیت می‌کنند از اقدام نیروهای ما جلوگیری کردند.

 

رضایی گفت: موارد پیش آمده به فرماندار و دادستان ازنا گزارش شده و قرار بر صورت جلسه و پیگیری مجدد آن شده است.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: