مسئول کتابخانه امام سجاد(ع) ازنا گفت: طرح کتابخانه گردی در روز 17 اسفند همزمان با سرار کشور همراه با عضویت رایگان در ازنا برگزار می‌شود.

کد خبر: ۱۲۸۸۰
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۰

به گزارش ازناخبر، خانم ورمزیار با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری گفت: رهبر انقلاب با تأکید بر اینکه هدایتگری فرهنگی بنیانی‌تر از هدایتگری سیاسی است، یکی از اهداف اصلی دشمنان اسلام و ملت ایران، تغییر فرهنگ و اخلاق مردم به‌ویژه سبک زندگی آنان است.


وی گفت: رهبر انقلاب فرمودند، عادات و روش‌های خوب زندگی همچون کتاب‌ خوانی را یکی از ابعاد بسیار مهم سبک زندگی اسلامی دانستند و باید مردم و جوان‌ها را به کتاب‌خوانی و نخبگان را تشویق به تولید کتاب کرد و در این راستا در روز 17 اسفند طرح ملی کتابخانه گردی همزمان با سراسر کشور در شهرستان ازنا برگزار می‌شود.

 

مسئول کتابخانه امام سجاد (ع) شهرستان ازنا گفت: در این طرح ضمن معرفی کتابخانه های عمومی از عموم همشهریان و مسئولین شهرستان دعوت می‌شود که در روز 17 اسفند علاوه بر بازدید از کتابخانه امام سجاد(ع) شهرستان ازنا کلیه شهروندان می‌توانند بطور رایگان در کتابخانه عضو شوند و مدیران نیز می‌توانند در تمام کتابخانه های کشور با کارتی که در این روز برای آنها صادر میشود عضویت داشته باشند.

 

ورمزیار در پایان گفت: شرایط عضویت در کتابخانه یک قطعه عکس و فتوکپی شناسنامه می باشد.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: