شهردار ازنا:

شهردار ازنا گفت: فرهنگ، امنیت و اقتدار ما برگرفته از خون شهداست و در خصوص همکارانمان در شهرداری الیگودرز مطمئن هستیم که این اقدام عمدی نبوده است.

کد خبر: ۱۲۸۶۷
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۳

سیدمرتضی موسویان در گفتگو با ازناخبر ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا گفت: هرچه داریم به برکت خون شهدا است.

 

شهردار ازنا افزود: امنیت، اقتدار و فرهنگ ما برخواسته از ایثار و جانفشانی رزمندگان دفاع مقدس است.

 

وی به بحث نامگذاری معابر به نام شهدا اشاره کرد و گفت: مقام بالای شهدا بیش از این است که نامشان روی معبر، میدان یا منطقه ای باشد.

موسویان که خود برادر شهید است خاطر نشان کرد: قطعا نامگذاری شهدا در سطح معابر و مناطق مختلف شهرستان ها باعث زنده نگه داشتن یاد شهدا است که برای ما بسیار مهم است.

 

شهردار ازنا به موضوع اخیر شهرداری الیگودرز اشاره کرد و گفت: یقینا همکاران عزیز ما در شهرداری الیگودرز چنین قصدی را نداشتند که نام شهدا را حذف کنند.

 

موسویان به شهدای توکلی و میرشاکی از سرداران شهید الیگودرز اشاره کرد و گفت: شهر الیگودرز نیز مانند همه شهرها سرداران بزرگی در دفاع مقدس داشته که در گردان ابوذر مشغول به دفاع از کیان اسلامی مان بودند.

 

وی که خود از جانبازان دفاع مقدس است یادآور شد: یقینا عزیزان ما در شهرداری الیگودرز بر این باور هستند، عزیزانی که در گردان ابوذر جهت برقراری امنیت و حفظ اقتدار ایران اسلامی به رهبری امام امت جانفشانی کردند یاد و نامشان همیشه جاوید است.

 

موسویان در خصوص حذف نام شهدا از معابر، ابراز امیدواری کرد: ما این اتفاق را سهوی میدانیم و آن را عمدی نمی دانیم.

 

وی افزود: ما همه بازماندگان ایثار و شهادت و جنگ تحمیلی، باید پیرو خون هایی باشیم که در جهت اقتدار کشور اسلامی و اسلام ریخته شده و اسلام را با خون خود آبیاری نمودند.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: