یادداشت سردبیر؛

سردبیر ازناخبر در یادداشتی با انتقاد از موضع گیری های برخی کانال های زرد در فضای مجازی در خصوص حذف نام شهدا از معابر نامگذاری شهدا در محله ها را برای زنده نگه داشتن یاد و خاطر آنها خواند.

کد خبر: ۱۲۸۶۶
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۷

به گزارش ازناخبر، اخیرا مشاهده شده عده ای از روی نا آگاهی و غرض های شخصی اقدام به توهین و افترا به رسانه ازناخبر میکنند.

 

مبحثی که در رسانه الیگودرز منتشر شد و مصاحبه اخیر ازناخبر با رئیس شورای شهر را مداخله خواند شامل چند نکته است که گفتنش خالی از لطف نیست.

 

در ابتدا باید متذکر شویم که مبحث مهم شهدا و ایثارگران ما جزو خطوط قرمز و آرمان های اصلی ماست لذا در فلان شهر هم اتفاقی بی افتد در مورد شهدا ربطی ندارد مربوط به کدام شهر است، اینجا بحث شهداست و همه رسانه های دغدغه مند شهرهای لرستان به این موضوع ورود کردند.

 

چه بسا رسانه های مرجع لرستان مثل خبرفوری لرستان و سفیر افلاک و دیگر رسانه های شهرستان ها نیز، ورود به این موضوع را حساس دیدند.

 

از طرفی ریاست شورای شهر ازنا بنا به درخواست ازناخبر مصاحبه کرد و در آن خصوص توضیحاتی را در مورد شورای نامگذاری ارائه کرد.

 

متاسفانه شاهد این موضوع بودیم عده ای معلوم الحال قصد ماهیگیری در این آب را داشتند.

 

روی سخن ما با ماهیگیران نیست چون آنها هر زمانی را غنیمت میشمرند تا خودی در فضای مجازی نشان دهند وگرنه در فضای حقیقی بیشتر خنثی هستند.

 

روی سخن ما با آن رسانه های مجیذ گویی هست که راه و رسمشان بر همگان مشخص است و البته جای تعجبی هم ندارد که چطور وارد این وادی می شوند!

 

شهرداری الیگودرز اقدام به جابجایی تابلوی شهدا کرده و باید اشتباهش را بپذیرد.

 

البته اطلاعات موثق ما حاکی از این است که در شهرهای دیگر لرستان مثل ازنا نیز قرار بود چنین اتفاقی بی افتد ولی با ورود رسانه ازناخبر و ملت فهیم شهر و البته در صدر آنها خانواده بزرگ و عظیم شهدا که اتفاقا برخی از آنها در سمت هایی مشغول به خدمت رسانی هستند، این موضوع لغو شد.

 

بحث ما اینجاست شهدا قدر و منزلتشان بیش از این حرف هاست که بخواهد روی معبر یا میدان و یا هرجای دیگر تابلوی شان نصب شود اما این فقط برای حفظ نام و یاد شهدا و البته برای خود ما مفید است.

 

توصیه ما به آن کانال های مجازی زرد و وام دار عده ای خاص این است که یادشان نرود هرچه داریم از شهداست و بهتر است بجای مقاومت و توجیه اقدام ناپسند در خصوص حذف نام شهدا سعی در جلوگیری از ادامه این کار را داشته باشند.

نویسنده : محمدملکی مدیر مسئول رسانه ازناخبر

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: