رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان مطرح کرد:

در ادامه برنامه های دهه مبارک فجر دکتر ساکی به همراه دکتر خجسته پور معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان، نادر همتی معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی لرستان، حجت الاسلام سپهوند امام جمعه و جمعی از مدیران شهرستان ازنا همچنین اعضای هیئت امنای مجمع خیرین سلامت شهرستان ازنا چندین پروژه خیر ساز سلامت را افتتاح کردند.

کد خبر: ۱۲۸۵۳
تاریخ انتشار: شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۶

به گزارش ازناخبر، دکتر ساکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان در این مراسم با تبریک دهه مبارک فجر اظهار داشت: خیرین سلامت ازنا امروز الگویی وارسته در جهت امور خیر در حوزه سلامت هستند و با کارهای خوب خود قدم های بسیار مهم و ماندگاری را در جهت رفع نیازهای مردم در حوزه سلامت برداشته اند که این مهم بر کسی پوشیده نیست.

 

وی با اشاره به تعدد پروژه های بهداشتی درمانی در شهرستان ازنا گفت: 12 پروژه درمانی و بهداشتی در شهرستان ازنا در وسعتی به اندازه ۹هزار متر مربع درحال ساخت و تکمیل و تجهیز می باشد.

 

ساکی ادامه داد: امروز با استعانت از خداوند توانسته ایم پروژه های، رادیولوژی دیجیتال، آندوسکوپی دیجیتال، باند فرود بالگرد اورژانس هوایی و پارکینگ بیمارستان امام علی(ع) وسایر تجهیزات پزشکی اهدایی به این مرکز درمانی را افتتاح کنیم.

 

گفتنی است که علاوه بر افتتاح این پروژه های ماندگار، تجهیزات پزشکی شامل انکوباتر، ونتیلاتور، دی سی شوک EKGT ساکشن،21 قلم ، خرید تخت های بیمارستانی و تجهیزات جانبی، ماشین بیهوشی و چراغ سیالیتیک اتاق عمل و ماشین دیالیز، خرید دستگاه زباله سوز، خرید دستگاه اکسیژن ساز به همراه با سازی بخش، دستگاه آندوسکوپی دیجیتال همراه با سازی بخش، دستگاه OPGدیجیتال همراه باسازی بخش، دستگاه رادیولوژی دیجیتال همراه با بازسازی بخش به رقم دو میلیارد و ششصد و نود میلیون تومان در اختیار بیمارستان امام علی(ع) قرار گرفته است.

در پایان دکتر ساکی و هیئت همراه از پروژه های در دست ساخت نیز بازدید بعمل آوردند.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: