دیدار مسئولین با جانبازان ازنایی؛

حجت الاسلام سپهوند امام جمعه شهرستان به همراه فرماندار و فرمانده ناحیه مقاومت شهرستان ازنا با جمعی از جانبازان وآزادگان ازنا دیدارکردند.

کد خبر: ۱۲۸۴۳
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۶

به گزارش ازناخبر، در این دیدار امام جمعه ازنا ضمن ابراز خوشحالی از دیدار با آزادگان گفت: خدا در قرآن فرموده انسان به نیکی نمیرسد مگر اینکه از چیزهایی که دوست دارد در راه خدا بگذرد و جانبازان عزیز از خانواده های خود گذشتند تا به جایگاه والای بصیرت و ولایتمداری برسد.

 

سپهوند گفت: حال که شما به سختی افتادید، زیبنده است کار خود را ادامه داده و توقع داریم همانطور که مقام معظم رهبری بر حضور شما در قرارگاه های فرهنگی کشور تاکید کردند، در مجموعه فرهنگی شهرستان ازنا از جمله نماز جمعه، دفتر امام جمعه و امور عمرانی و توسعه ایی با هماهنگی فرماندار ازنا حضور داشته و یاری رسان باشید.

 

پس از آن در ادامه این دیدار محمدی نژاد فرماندار شهرستان ازنا که خود نیز از آزادگان دوران هشت سال دفاع مقدس است و چندین سال در اردوگاه های رژیم بعث عراق متحمل رنج های فراوان شده است، بمناسبت آغاز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در جمع آزادگان شهرستان ازنا به ذکر خاطراتی از دوران اسارت در اردوگاه های رژیم بعث پرداخت.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: