فرماندار شهرستان ازنا به مناسبت فرا رسیدن دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی پیام تبریک صادر کرد.

کد خبر: ۱۲۸۴۲
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۳

به گزارش ازناخبر، متن پیام محمدی نژاد فرماندار شهرستان ازنا به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم «والفجر و لیال عشر...». دهه ی مبارک فجر، یادآور پیروزی اراده ملت بر رژیم تا دندان مسلح ستم شاهی است که توانست تحت هدایت رهبری دوراندیش و شجاع و با بهره گیری ازهمه ظرفیت های مردمی به ستوه آمده از استبداد شاهنشاهی فصل جدیدی از حیات سیاسی و فرهنگی را آغاز نماید.

 

انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در حالی وارد چهلمین سال عمر پر برکت خود می شود که با تکیه بر توان جوانان عزیز و نخبگان وطن دوست وهمه دلسوزان این آب و خاک امن ترین، مستقل ترین و توانمند ترین کشور در بخش های اقتصادی و سیاسی و امنیتی در سراسر منطقه است.

 

در طول 39 سال گذشته قدرت استکباری توطئه های مکرر و پیاپی بر علیه نظام و انقلاب اسلامی برنامه ریزی نموده اما با حضور پر معنای مردم همه این فتنه گری و اقدامات مذبوحانه کارگر نیفتاده و انقلاب با عزت و اقتدار مسیر تعالی و پیشرفت را طی نموده است.

ضمن تبریک حلول فجر عزت آفرین انقلاب اسلامی.

 

همه خدمتگذاران به مردم شریف شهرستان ازنا به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی و بهره مندی از تجربیات ارزشمند سالهای پس از انقلاب و دوران دفاع مقدس و تدابیر نورانی حضرت امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری امید است در عرصه های اقتصادی و توسعه ای همه جانبه بویژه تولید و اشتغال به کمک مردم شریف شهرستان مردان و زنان، جوانان و نوجوانان آینده ساز بتوانیم گامی مثبت را برداریم این امر میسر نخواهد شد مگر با وحدت، همدلی و تاکید بر نقاط مشترک، تزریق امید به جامعه، استفاده از همه ظرفیت ها. لذا مدیریت شهرستان خود را موظف به تلاش مضاعف با کمک نمایندگان سایر دستگاهها در همه عرصه دانسته و در این مسیر ضمن پاسخگویی به مطالبات بحق مردم خود را آماده شنیدن هرگونه نقد منصفانه می داند.

 فجر انقلاب بر همه انقلابیون عزیز مبارک باد. محمدی نژاد فرماندار شهرستان ازنا

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: