نماینده مردم ازنا و دورود در مجلس گفت: بارها به مدیران ارشد استان و شهرستان های دورود و ازنا متذکر شده ام از به کارگیری نیروی انسانی غیر بومی در مشاغلی که فارغ التحصیلان دانشگاهی آنان در این دو شهرستان وجود دارند خودداری کنند.

کد خبر: ۱۲۸۳۷
تاریخ انتشار: یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۰

به گزارش ازناخبر؛ نماینده مردم ازنا و دورود در مجلس گفت: بارها به مدیران ارشد استان و شهرستان های دورود و ازنا متذکر شده ام از به کارگیری نیروی انسانی غیر بومی در مشاغلی که فارغ التحصیلان دانشگاهی آنان در این دو شهرستان وجود دارند خودداری کنند.

 

کیانپور افزود: متاسفانه گاهی اوقات شاهد هستیم که حتی نیروی کار ساده و غیرمتخصص برای ادارات دولتی و غیردولتی دورود و ازنا به شکل سفارشی از سایر نقاط استان معرفی می شوند که اصلا قابل توجیه نیست.

 

این نماینده مجلس ادامه داد: هر چند امیدوارم در کشور شرائطی فراهم شود که همه افراد بیکار به ویژه فارغ التحصیلان دانشگاهی صاحب شغل شوند اما در شرائطی که نرخ بیکاری شهرستان های دورود و ازنا دست کمی از سایر شهرهای کشور ندارد، استفاده از نیروی غیر بومی در مشاغل غیرتخصصی برای این دو شهرستان غیرمنطقی است.

 

کیانپور خاطر نشان کرد: در زمان استاندار پیشین استان این موضوع را به صراحت اعلام کرده ام و امروز نیز از آقای دکتر خادمی استاندار محترم استان می خواهم مانع از بکارگیری نیروی انسانی غیر بومی در شهرستان های دورود و ازنا شوند.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: