سرهنگ باقر صفرزاده فرمانده انتظامی شهرستان ازنا از کشف یک محموله قاچاق شامل ۱۲ دستگاه ماکروویو و ۱۰ دستگاه ماشین لباسشویی در این شهرستان خبر داد.   

کد خبر: ۱۲۸۲۶
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۳

به گزارش ازناخبر، فرمانده انتظامی ازنا گفت: بنابر اطلاع واصله مبنی بر تردد یک دستگاه اتوبوس ولوو حاوی بار قاچاق در محور ازنا به شازند، بلافاصله مامورین کلانتری مرکز پس از هماهنگی با مقامات قضایی و سلسله مراتب فرماندهی با تجهیزات کامل به محل اعزام شدند؛ و پس از به اجرا گذاشتن تور ایست و بازرسی در حوالی امامزاده پیر عباد و رصد وسایل نقلیه در نهایت اتوبوس ولوو سفید رنگ رویت گردید.صفرزاده در ادامه افزود: اتوبوس مذکور توسط مامورین متوقف شد و پس از بازدید مشخص شد حامل بار قاچاق از نوع لوازم خانگی می‌باشد؛ در طی این اقدام راننده اتوبوس دستگیر شد و خودرو به همراه راننده و بار #قاچاق جهت سیر مراحل قانونی به مقر انتظامی انتقال یافتند.

 

وی تشریح کرد: پس از تخلیه بار و شمارش دقیق مشخص گردید که خودرو حامل بار قاچاق به تعداد ۱۲ دستگاه ماکروویو مارک ال جی و تعداد ۱۰ دستگاه ماشین لباسشویی مارک ال جی می‌باشد.

 

رئیس پلیس ازنا عنوان کرد: کارشناسان ارزش تقریبی کالای مکشوفه را ۵۰۰ میلیون ریال برآورد نموده‌اند.صفرزاده در خصوص پرونده تشکیل شده بیان کرد: در این خصوص پرونده مقدماتی تشکیل و متهم دستگیر شده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شد.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: