فرماندار ازنا:

فرماندار شهرستان ازنا با اشاره به مشکلات موجود در بین مردم گفت: مسئولین در تلاش هستند تا از مشکلات معیشتی مردم کاسته شود.

کد خبر: ۱۲۸۱۳
تاریخ انتشار: شنبه ۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۶

محمد محمدی نژاد در گفتگو با ازناخبر ضمن اشاره به حماسه نهم دی ماه گفت: پیام مهم این روز دفاع از ارزش ها، دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی و دفاع از کیان اسلام و مقام معظم رهبری است.

 فرماندار ازنا خاطر نشان کرد: مردم در روز نهم دی ماه نشان دادند که ما همیشه حافظ نظام و ارزش ها هستیم و اجازه نخواهیم داد در هر مقطع و زمانی در هر لباس و پستی به نظام خدشه ای وارد کند.

 وی با توجه مشکلات معیشتی مردم و تاکیدات مقام معظم رهبری در امر پاسخگویی مسئولین افزود: به هر حال ما می خواهیم در مقابل دنیا بایستیم و از انقلابمان دفاع کنیم، فشارهای اقتصادی نیز با برنامه ریزی دشمن وجود دارد.

 فرماندار ازنا با اشاره به مشکلات موجود گفت: مردم ما حق دارند و مسئولین نیز در تلاش هستند تا از این آسیب ها کاسته شود و از فشار مردم بکاهند.

 محمدی نژاد خاطر نشان کرد: ما هم در شهرستان ازنا به همین منوال در تلاش هستیم تا مشکلات معیشتی مردم بررسی و از آنها کاسته شود. فرماندار ازنا به گذراندن مشکلات و مقاومت مردم اشاره کرد و گفت: مردم ما مشکلات زیادی از جمله جنگ هشت ساله و تحریم ها را تحمل کرده اند و این موضوع نیز میگذرد و سرافرازی آن برای مردم می ماند.  محمدملکی

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: