در پی اشتباه حذف سهوی یک ذکر از اذان و اقامه در جزوه احکام دوره دوم متوسطه کارشناس قرآن و عترت آموزش و پرورش شهرستان ازنا استعفا داد.

کد خبر: ۱۲۸۰۸
تاریخ انتشار: سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۰

به گزارش ازناخبر، به دنبال حذف ذکر «اشهد ان علیاً، ولی الله» از اذان و اقامه در جزوه احکام دوره دوم متوسطه پسران دبیرستان‌های استان، سرپرست اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش لرستان و کارشناس قرآن و عترت آموزش و پرورش شهرستان ازنا استعفا کردند.

 

حجج اسلام کشاورز و پورمند با ابراز تاسف از اتفاق پیش آمده، اظهار کردند: تمام تلاش خود را در مدت مسئولیت، صرف خدمت به اعتلای فرهنگ قرآن و عترت کرده و این اتفاق سهوی به دلیل بی‌دقتی رخ داده و هیچ عمدی در آن نبوده چرا که به‌عنوان ۲ روحانی، همواره دغدغه ترویج فرهنگ قرآنی در سطح جامعه را وظیفه خود دانسته و می‌دانیم.

 

این ۲ روحانی حوزه آموزش و ترویج قرآن کریم، تصریح کردند: از آغاز پیدایش اسلام و مذهب تشیع، احدی نتوانسته بر نام مبارک ائمه اطهار خدشه‌ای وارد کند و می‌بینیم که عموم مردم ایران و مسلمانان جهان، نام بزرگان دینی ما را گره‌گشای مشکلات و استوانه انسانیت و آدمیت خود دانسته و می‌دانند، لذا، ضمن عذرخواهی از اشتباه سهوی به‌وجود آمده، از مسوولیت خود در اداره کل آموزش و پرورش لرستان استعفا داده و امیدواریم این اقدام، مورد قبول درگاه حضرت احدیت نیز واقع گردد.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: