رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ازنا گفت: ۱۰۰ طرح با اشتغال‌زایی ۱۶۷ نفر به ارزش ۹ میلیارد توسط جهاد کشاورزی شهرستان ارائه شده است.

کد خبر: ۱۲۸۰۳
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۸

به گزارش ازناخبر به نقل از  تسنیم، ذبیح اله سالاروند ظهر امروز در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری که در این شهرستان برگزار شد اظهار داشت: تخصیص اعتبارات اشتغال‌زایی تا آخر بهمن‌ماه است و باید هر دستگاهی یک کارشناس در این زمینه معرفی کند.

 

وی افزود: باید هر طرح یک خلاصه داشته باشد که در آن اعداد و ارقام نیز موجود باشد و هر طرح برای 10 نفر اشتغال‌زایی کند، این افراد را بیمه کنند و شش درصد یارانه به آن‌ها تعلق می‌گیرد.

 

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه شهرستان ازنا عنوان کرد: جهاد کشاورزی حدود 100 طرح با اشتغال‌زایی 167 نفر به ارزش 9میلیارد ارائه داده است که باید از هر کدام از متقاضیان استعلام بانکی گرفته تا مشکلی را برای بانک‌ها و ما ایجاد نشود.

 

وی بیان کرد: در زمان پرداخت تسهیلات یک کارگروه متشکل از نماینده بانک، فرمانداری و کارشناسان دستگاه‌ها و اداره کار و رفاه اجتماعی نظارت لازم را خواهند داشت.

 

سالاروند تصریح کرد: اشتغال پایدار یعنی افراد بتوانند از اویل بهره‌برداری دو سال کار کنند و لیست بیمه آن‌ها پرداخت شود تا شامل 6 درصد تخفیف شوند.

 

وی خاطرنشان کرد: اعتبارات به طرح‌هایی تخصیص داده می‌شود که دارای مجوز از دستگاه‌های مربوطه باشند که شامل طرح‌های توسعه و سرمایه در گردش خواهد شد و بازپرداخت تسهیلات پنج‌ساله است.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: