حجت الاسلام سپهوند در این دیدار صمیمی بااشاره به آیات قرآن یادآورشد: خبرنگار در راه خبررسانی ماموریتی والا برعهده دارد و عدم ترس از غیرخدا همت بلند می طلبد.

کد خبر: ۱۲۸۰۱
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۶

به گزارش ازناخبر، امام جمعه جدید شهرستان ازنا درادامه گفت: ترس از خداوند مهمترین کمک و توان برای خبرنگار است که بتواند حقایق را انتقال دهد.

 

سپهوند افزود: دنیای غرب و استکبار با اعمال تفکرات خود و ایجاد ناهنجاری ها به رسانه ها ورود می کند و متدهای نو و مورد نظر خودشان را با رنگ و لعاب به خورد جوانان می دهد.

 

وی گفت: نبایداینطور باشد که رسانه ای چندصباحی گرد و خاک خبری کند و بعداز تثبیت جایگاه توسط صاحبان قدرت تطمیع شود، باید دانست هرگاه انسان کوتاه نیامد و بر دنیاچشم پوشید آنگاه خدا آبرو را تثبیت می کند.

 

سپهوند خاطرنشان کرد: موقع شناسی و موضع گیری یک علم است و انتقاد موجب توازن همه جانبه می شود خبرنگار بایداهل ابتکارعمل باشد و هدف و ابزار دیگران قرار نگیرد.

 

وی با انتقاد از نقدهای بی مورد رسانه اظهار کرد: جاهایی نیاز به تشویق است اگرچه چاشنی انتقاد هم مفید است اما انتقاد پشت انتقاد یا سیاه نمایی خبری حاصلی ندارد گاها که مسئولانی به شهرستان سفر می کنند رسانه ها باید حرمت نگاه دارند نگاه چالشی خیلی خوب نیست نگاه امیدبخش و سازنده باید داشت.

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: