کیانپور:

نماینده مردم ازنا و دورود در محلس گفت: به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت کشور غاصب اسراییل نشان از بی تجربگی سیاسی ترامپ است.

کد خبر: ۱۲۷۸۵
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۸

مجید کیانپور در گفتگو با ازناخبر گفت: امروز بر همه جهانیان ثابت شده است که دولتمردان آمریکا نمی دانند که دوران اتخاذ تصمیمات عاری از عقلانیت و منطق به سرآمده است.

 وی ادامه داد: آنها با توهم اربابی برای سایر ملل نمی توانند به سلطه و زورگویی خود ادامه دهند.

 نایب رییس کمیسیون عمران مجلس افزود: امروزه همه ملل آگاه جهان به غیر از نوکران حلقه به گوش و خوش رقص آمریکا به این واقعیت رسیده اند که آمریکا به مانند گذشته هرگز نمی تواند با هو و جنجال سیاسی و اتخاذ سیاست های غلط ذهن و فکر شهروندان جامعه جهانی را از واقعیات دور کنند و آنان را تحت تاثیر افکار شوم و سیاست های غلط خود قرار دهد.

 

کیانپور به مساله مهم قدس اشاره و خاطر نشان کرد: قدس عزیز همانگونه که بنیانگذار کبیر انفلاب فرموده اند "پاره تن اسلام است" و این تفکر جهانی با موضع قاطع رهبر فرزانه انقلاب امام خامنه ای به قوت خود باقی است که فلسطین مساله اول جهان اسلام است.

 

نماینده مردم ازنا و دورود ادامه داد: امروز آمریکا باید بداند جهان اسلام به ویژه ملت ایران بیش از پیش محکم و استوار حامی ومدافع قدس شریف و مردم مظلوم فلسطین بوده است.

کیانپور ادامه داد: مسلمانان هرگز فراموش نخواهند کرد که این سرزمین متعلق به آحاد مسلمین جهان است و به همین سبب نیز هیچ بیگانه ای حق ندارد در خصوص آن تصمیم بگیرد و یاوه سرایی نماید.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: