عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: روستاییان لرستانی از بخشودگی سود تسهیلات زیر صد میلیون تومان استفاده کنند. 

کد خبر: ۱۲۷۴۷
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۷

به گزارش ازناخبر، مهندس مجید کیانپور در گفت‎وگو با ایسنا اظهار کرد: طبق تبصره 35 اصلاح قانون بودجه سال 95 و تبصره 16 قانون سال‌جاری تمامی بدهی‎های تا سقف 100 میلیون تومان مشمول بخشودگی سود تسهیلات می‎شوند و افرادی که تا تاریخ 30 آبان اقدام به پرداخت اصل بدهی و تسویه مطالبات کنند جریمه و سود آنها بخشیده می‎شود.

 

وی ادامه داد: در این راستا کشاورزان و روستاییانی که از تسهیلات حوادث غیرمترقبه، مسکن روستایی و کشاورزی استفاده کرده‌اند می‎توانند از این فرصت بهره برده و مشمول این بخشودگی شوند.

 

کیانپور خاطرنشان کرد: سود و دیرکرد تسهیلات را دولت تا سقف 10 هزار میلیارد تومان پرداخت می‎کند و به بانک مرکزی تکلیف کرده که این کار را انجام دهد.

 

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: این بخشودگی برای بدهکاران بانک‎های ملی، صادرات، تجارت، ملت، سپه، کشاورزی و رفاه کارگران است.

 

وی یادآور شد: در مرحله اول این طرح تا سقف 10 میلیون تومان، مرحله بعدی 25 و مرحله سوم تا 40 میلیون تومان برای پرونده‎های بدهکار این بخشودگی ابلاغ شد و در این مرحله تا سقف صد میلیون تومان را شامل می‎شود.

 

کیانپور بیان کرد: کشاورزان از این فرصت باید استفاده کنند، طبق آمار در کل کشور بیش از 30 هزار پرونده از این موضوع استقبال شده است.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: