13 آبان یادآور شور و شعور انقلابی مردم ایران به ویژه دانش آموزان و دانشجویان در مبارزه با استکبار جهانی به سرکردگی شیطان بزرگ آمریکاست.

کد خبر: ۱۲۷۳۸
تاریخ انتشار: شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۶

به گزارش ازناخبر، مجید کیانپور در پیامی ضمن گرامیداشت این روز گفت:13آبان تجلی گاه فریاد آزادی و آزادی خواهی ملتی است که پیش از آن انقلاب بزرگ خود را به رهبری امام خمینی معمار و بنیانگذار انقلاب به جشن نشسته بودند و با تسخیر لانه جاسوسی انقلاب دوم را نیز رقم زدند تا آخرین امیدهای شیطان بزرگ در جلوگیری از تثبیت انقلاب به یاس و ناامیدی تبدیل شود. و اینگونه شد که انقلاب نوپای ملت آزاده ایران که ریشه در خون هزاران شهید گلگون کفن داشت بیش از بیش تنومند و مستحکم شد.


13 آبان به آمریکا و ایادی اش ثابت کرد ملت ایران برای حفاظت از بزرگترین دستاورد تاریخی خود همواره هوشیار و پایدار بوده و لحظه ای نیز از آن دست نخواهند کشید.


امروز یک 13 آبان تاریخی دیگر رقم می خورد. روزی است که اقشار مختلف ایران اسلامی و به ویژه دانش آموزان و دانشجویان می آیند تا ضمن تجدید میثاق با آرمان های والای انقلاب اسلامی، به جهانیان و در راس آن آمریکا جنایتکار اعلام کنند که تا پای جان از انقلاب و رهبر فرزانه خود حضرت امام خامنه ای حمایت کرده و برای لحظه ای نیز از راه روشن انقلاب دور نخواهند شد.


همه می آییم تا به رییس جمهور آمریکا بگوییم : شعار(با ولایت تا شهادت) نه یک شور احساسی بلکه یک شور آگاهانه است که قلب تک تک ملت همیشه سرافراز ایران از آن قوت می گیرد.


امروز روز آزادیخواهی نیست زیرا ملت ایران در بهمن 1357 آزادی و آزادگی را با عمق وجودشان فریاد زدند و آن را درک کردند و امروز خود برای همه کشورهای جهان نماد آزادی هستند.


روز اعلام اتحاد و همبستگی است. روزی است که ملت ایران به همگان ثابت می کنند همدلی و همراهی آنان با انقلاب و رهبری هر روز مستحکم تر از قبل می شود و هیچ عاملی نمی تواند در این همراهی و همدلی خللی ایجاد نماید.


مهندس مجید کیان پور
نماینده مردم شریف دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: