شهردار ازنا از احداث کارخانه آسفالت این شهرستان خبر داد.

کد خبر: ۱۲۷۳۷
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۳

به گزارش ازناخبر،سیدمرتضی موسویان ضمن اعلام این خبر گفت: با تاسیس کارخانه آسفالت اشتغال و درآمد زایی را در شهر ازنا توسعه می دهیم.

 

وی که در جمع اصحاب رسانه شهرستان ازنا سخن میگفت، ضمن خیر مقدم به اصحاب رسانه خاطرنشان کرد: اگر ما و اصحاب رسانه در کنار هم باشیم می توانیم شهرمان را توسعه دهیم چون رسانه ها یکی از ابزار های اطلاع رسانی در دنیا محسوب می شوند.

 

موسویان افزود: ما در کل کشور دو تا سه هزار شهرداری داریم که با کمک اهل رسانه میتوانیم گردشگری شهر ازنا را در سمینارها به شهر های دیگر انتقال دهیم.

 

شهردار ازنا با اشاره به زیر ساخت های ازنا عنوان کرد: زیر ساخت های عمرانی در شهرستان ازنا آماده شده و می توانیم در سطح شهرستان با جذب سرمایه گزار پیشرفت در توسعه شهری را ایجاد کنیم.

 

وی بیان کرد: این موضوع به مدیریت شهری بر می گرد که شما اهل رسانه با رسالت خبرنگاری واطلاع رسانی درست در جهت جذب سرمایه گذاران در ما را یاری کنید.

 

موسویان تصریح کرد: شهر ازنا دارای راه آهن و پتاسیل گردشگری فراوان که مهمترین آن اشترانکوه به عنوان سرمایه ای عظیم از موقعیت خوبی برخوردار است که ما باید از تمام ظرفیت های آن استفاده کنیم .

 

وی با اشاره به رسالت خبرنگاری خاطر نشان کرد: ما از انتقاد ها و پیشنهاد های خبرنگاران استقبال و نقد آنها را به عنوان راهکار استفاده می کنیم اما شما اهل رسانه هم قبل از نشر هر خبری در مورد آن تحقیق کنید که سو برداشتی نشود.


شهردار ازنا افزود: ما و شما باید در جهت توسعه شهری پیش برویم نه به سمت تخریب چون با تخریب، شهر توسعه پیدا نمی کند.

 

وی اظهار داشت: شاید در برخی از عملکرد های شهرداری انتقاداتی باشد اما در برخی کارها مثل جمع آوری زباله در شهرداری با 80تا 90 ماشین صورت می گیرد در حالی که در چند سال گذشته یک سوم این ماشین آلات برای جمع آوری زباله ها بود.

 

موسویان افزود: برای استفاده بهینه از زباله های شهری با دو سرمایه گذار آلمانی و ایتالیایی مذاکره کرده ایم که به علت برخی از مشکلات نتوانستیم آن را راه اندازی کنیم اما درحال حاضر با بانک ملی مرکزی وارد مذاکره شده ایم.

 

وی با اشاره درآمد زایی و اشتغال در شهر عنوان کرد: برای در آمد زایی و اشتغال در شهر با تأسیس کارخانه آسفالت این امر در حال محقق شدن است و برای آسفالت کردن جاده سد کمندان به مذاکراتی رسیده ایم .

 

شهردار ازنا در مورد خرید و فروش زمین های شهری گفت: به علت نبود نقدینگی واینکه ما نمی توانیم به عوارض مردم اتکا کنیم زیرا جمع آوری عوارض مردم طول می کشد و ما باید صبر کنیم تا عوارض ها ی مردم جمع شود و یک کار عمرانی را کلید بزنیم فقط این را بدانید که ما خارج از قانون عمل نخواهیم کرد و این کار را که یکی از قوانین مصوب در شهرداری هاست ودر جهت کسب درآمد برای این شهر مثل کارخانه شن ماسه بهره برداری کنیم و از اقدامات عمرانی در این شهر همه مردم بهرمند می شوند.

 

وی در پایان با انتقاد از عده ای در شهر گفت: از این عزیزان خواهشمندیم به جای تضعیف روحیه وگرفتن انرژی ما، با طرح مسائل بی مورد جز اینکه در توسعه وعمران شهر کندی ایجاد میکنند کاری نمیکنند امیدوارم بجای گرفتن انرژی ما با ما همراه شده ودر توسعه شهرستان ازنا وفراهم نمودن شرایط در جهت پیشبرد صنعت گردشگری که از اهداف ما در این شهر است ما را یاری کنند.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: