شهردار ازنا:

شهردار ازنا در جمع خبرنگاران ازنا گفت: حذف دیوار شرکت نفت برای توسعه شهری بود و نباید با ناملایمتی برخورد شود.

کد خبر: ۱۲۷۳۵
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۳

به گزارش ازناخبر، سید مرتضی موسویان با این بیان که شهرداری عاری از آزمون و خطا نیست افزود: برای توسعه شهری بایددست دردست هم شرایط رشد و گردشگری را مهیا کرد ماهم به سهم خود درمسیر تحقق این مهم تمام تلاش مان را به سمت خروج ازکهنگی بکار بسته ایم.

 

وی درباره مشکلات پیش روی شهرداری یادآورشد: علیرغم کارهای عمرانی و زیربنایی زیادی که انجام گرفته متاسفانه مورد هجمه و ناملایمی برخی سلایق و عدم همکاری بعضی از ارگان های دولتی هستیم.

 

شهردار ازنا بااشاره به ماجرای تخریب دیوار قدیم شرکت نفت گفت: برای مثال شرکت نفت ازنا روزی از فضای سبز و خرم برخوردار و حیطه آن سامان داشت اما امروز رها شده است.

 

وی ادامه داد: شهرداری با احساس مسئولیت جهت پیشگیری ازحوادث احتمالی خطرساز برای زیباسازی شهر پس از اخطارهای متعدد به مدیران شرکت نفت که بی پاسخ ماند اقدام به برچیدن دیوار فرسوده و قدیمی این ارگان نمود که متاسفانه مورد ظلم واقع شد.

 

موسویان که درهم اندیشی با اصحاب رسانه سخن می گفت خاطرنشان کرد: شرکت نفت برای عقب نشینی دیوار مبلغ هنگفتی مطالبه می کند که طبق قوانین و آیین نامه ها شهرداری نباید برای عرصه بپردازد و این تخریب جزء وظایف ذاتی شرکت بوده، هزینه ای چندمیلیاردی که می توان صرف آبادانی شهر کرد.

 

شهردار ازنا درپایان خطاب به افکارعمومی و خبرنگاران گفت:منصفانه بایدبرخورد کرد این تلاش ها شخصی نیست و بدانند به آب و آتش زدن ها برای سرافرازی مردم و توسعه شهرمان است.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: