به همت باشگاه رسالت ازنا؛

برگزاری مراسم جذاب و دیدنی مسابقات آشپزی بین بانوان باشگاه فرهنگی ورزشی رسالت با پخت بیش از 240 نوع غذا و دسر برگزار شد.

کد خبر: ۱۲۷۲۴
تاریخ انتشار: شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۸

به گزارش ازناخبر، در این مراسم پرشکوه که با حضور امام جمعه شهرستان ازنا حجت الاسلام شاهچراغی، شهردار سید مرتضی موسویان و رسولی رییس و هادی مرادی شورای شهر ازنا، همچنین ریاست شبکه بهداشت ازنا دکتر خشایار قیصری و جمعی دیگر از مهمانان و مدیران شهرستان برگزار شد.

 

سه نفر از بانوان شرکت کننده بعنوان نفرات برتر با داوری مدعوین انتخاب شدند که خانم ها میرزایی، وزیری و فولادوند به ترتیب اول تا سوم شدند.

 

ضمناً از سوی شورای شهر و شهرداری محترم به تمام شرکت کنندگان کارت هدیه اهدا شد.

 

در این گردهمایی دور از رقابت، صمیمیت و شور و نشاط جمعیت عظیم برای حضور در این گردهمایی جذاب بیش از همه چیز به چشم میخورد.

 

امام جمعه شهرستان ازنا طی سخنرانی در این مراسم ضمن تشویق بانوان به تحکیم خانواده در کنار ورزش و تندرستی برگزاری مراسمی بدین شکل که موجب ایجاد نشاط مضاعف در بین بانوان و به طبع آن خانواده و جامعه میشود تاکید کرد.

 

پس از آن مدیریت مجموعه رسالت سجاد رضایی ضمن تشکر و قدردانی از امام جمعه و اشاره به محبوبیت ایشان در شهرستان به ایجاد تحولات چشم گیر وخدمات شهردار ازنا اشاره نمود که این امر مهم را حاصل از عشق و صداقت به کار و حرفه برشمرد و همچنیین اقدامات موثر و کارساز شورای شهر ازنا را ارج نهاده و از اقدامات خیر خواهانه اعضای خانواده رسالت که همیشه در امور خیریه حضور مستمر داشته اند تشکر کرد.

 بخشی از سخنان سجاد رضایی که برای حضار بسیار جذاب بود صحبت از خاطرات شخصی و سختی ها، مشکلات، قهرمانی ها و چگونگی گام به گام پیش رفتن و به وضعیت کنونی رسیدن باشگاه رسالت بود.

 

در پایان سجاد رضایی از یکایک همشهریان عزیز و اعضای خانواده بزرگ رسالت که همت کرده و با حضور گرم و انسجام درونی خود توانسته اند در کنار یکدیگر نام رسالت را بیشتر از پیش درخشان کنند،تشکر کرد.

مسابقه آشپزی بانوان در ازنا برگزار شد

مسابقه آشپزی بانوان در ازنا برگزار شد

مسابقه آشپزی بانوان در ازنا برگزار شد

مسابقه آشپزی بانوان در ازنا برگزار شد

مسابقه آشپزی بانوان در ازنا برگزار شد

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: