امام جمعه موقت ازنا:

امام جمعه موقت ازنا با اشاره به زحمات کشاورزان گفت: دولت به فکر واریز به موقع پول کشاورزان باشد زیرا آنها مشکلات فراوانی دارند.

کد خبر: ۱۲۷۱۰
تاریخ انتشار: شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۸

به گزارش ازناخبر، حجت الاسلام احمد صالحی امام جمعه موقت ازنا ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی اظهار داشت: سبز پوشان زحمت کش نیرو انتظامی در آسمان مانند خورشید جلوه گری می کنند و ما در مقابل عظمت و فداکاری این عزیزان جز سر تعظیم نمی توانیم فرود آوریم.

 

وی افزود: کارکنان سبز پوش نیرو انتظامی در جبهه های جنگ و در حال حاضر با ایجاد امنیت در سر مرز های کشورمان حضور پررنگی داشته اند و این کارکنان خدوم و زحمت کش با جان فشانی خود در مرز ها امنیت را برای ما تامین کرده اند تا بتوانیم اسوده و راحت زندگی کنیم.

 

صالحی با اشاره به پرداخت نکردند پول محصولات کشاورزان توسط دولت خاطر نشان کرد: ما همه مدیون روستائیان و کشاورزان هستیم چون بیشتر محصولات را کشاورزان و روستائیان برای ما تامین می کنند.


وی افزود: این ظلم به کشاورزان است که پول محصولات خریداری شده آن توسط دولت پرداخت نشود زیرا کشاورزان یک سال زحمت می کشند تا محصول را به ثمر برسانند و آن را بفروشند تا زندگی خود را تامین کنند.

 

خطیب این هفته نماز جمعه ازنا ادامه داد: از دولت خواهشمندیم و تقاضا داریم پول محصولات کشاورزان زحمت کش را پرداخت کنند.

 

امام جمعه موقت ازنا با اشاره به تمام شدند دهه اول محرم خاطر نشان کرد: دوران امام حسین(ع) و یزید لعنت الله تمام نشده است بلکه یزیدیان به شکل هایی دیگر وارد صحنه شده اند اگر آن زمان امام حسین(ع) را شهید کردند امروز غیرت شعور و شور حسینی را می خواهند از جوانان و مردم ما بگیرند.

 

صالحی گریزی به دیدار مقام معظم رهبری با رئیس جمهور ترکیه زد و عنوان کرد: کردستان عراق با این خیانتی که انجام داد اسرائیل دوم لقب گرفته است، امریکا و متحدان مستکبرش با تفرقه انداختند بین اقشار مختلف می خواهند به اهداف شوم خود برسند که مقام معظم رهبری با موضع گیری مناسب و همانند حضرت ابوالفضل عباس(ع) به مستکبران جهان نه قاطع می گوید.

 

وی با توجه به بازگشایی مدارس از والدین تقاضا کرد: پیگیر حجاب دختران و نماز خواندن فرزندان خود باشید، فرزندان خود را با تشویق به خواندن نماز در پیشگاه خداوند بیمه کنید.

 

صالحی اشاره ای به روز کودک کرد و گفت: در طول دو سال جنگ در یمن 2000 زن و کودک کشته شده اند و در میانمار نسل کشی صورت گرفته است.


وی افزود: در برخی از مناطق مردم از گرسنگی می میرند و در کشور هایی که حامی حقوق بشر هستند پس ماند غذایی حیوانات خانگیشان می تواند نصف افراد کره زمین را سیر کنند.
گزارش: کریم بیرانوند خبرنگار ازناخبر

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: