درحاشیه جاده ازنا_اراک؛

درخبرها آمده بود که آیت الله میرعمادی امام جمعه خرم آباد تصریح نموده اند: در استان ما چند نقطه حادثه خیز مثل جاده ازنا_شازند وجود دارد که لازم است مسئولان برای رفع مشکل آنها فکری کرده واقدامات لازم را انجام دهند.

کد خبر: ۱۲۶۷۰
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۷

به گزارش ازناخبر ،ابتدا از این اعلام موضع که به نوعی اعلام حمایت هم هست تقدیر می کنیم هر چند توقع داشتیم زودتر از اینها شاهد حمایت ایشان می بودیم.

نکته دیگری که در این خبر مستتر است و اتفاقا موضوع نگارش این سطور هم هست، آیت الله میرعمادی به عنوان امام جمعه خرم آباد برای ما قابل احترام هستند اما حقیقت آن است که ایشان قبل از آنکه امام جمعه خرم آباد باشند نماینده ولی فقیه در کل استان هستند ازنا نیز بخشی از همین استان است لذا چنین جایگاهی است که مردم ازنا را توقع مند می نماید تا در چنین حوادثی شاهد همدردی،حضور و تاثیر بیشتر ایشان باشيم خاصه اینکه امام جمعه ازنا نیز مدتی است که به دلیل مشکلات جسمانی در شهر حضور ندارند و این امر این توقع را دوچندان می نمود.

 

ازسوی دیگر همه ما می دانیم کار جاده ازنا_اراک از سخنرانی و مطالعه و نیاز سنجی گذشته و چندین سال است که این مراحل طی شده است لذا تکمیل این طرح نیازمند تخصیص بودجه و گرفتن ردیف اعتبار ملی است در این باب هم می توان انتظار داشت نماینده محترم ولی فقیه در کنار مردم ازنا قرار گرفته و حامی ما باشند.

 در خبرها می شنویم که در برخی مناطق محروم طرح هایی از محل کمک های مقام معظم رهبری اجرا می گردد.

 برخی ستادها، بنیادها مثل ستاد اجرایی فرمان امام(ره) ،بنیاد برکت یا آستان قدس رضوی نیز چنین طرح هایی در مناطق محروم اجرا می نمایند. لذا با توجه به حساسیت این جاده و مخاطرات جانی که برای مردم خصوصا قشر کشاورز و کارگر ایجاد نموده است از این مراجع ومراکز نیز میتوان استمداد جست که باز هم بذل عنایت آیت الله میرعمادی را می طلبد.

 در حاشیه دیدار مردم ازنا با مسئولان استانی فرصتی دست داد تا با یکی از نزدیکان آیت الله مبلغی نماینده محترم مردم لرستان در مجلس خبرگان نیز به گفتگو بنشینیم برای ایشان نیز این پیغام را ارسال نمودیم که از جامعه روحانیت و صاحبان تریبون انتظار داریم همانگونه که در انتخابات خبرگان خواستار حمایت ما بودند، در این روزها که شهر ازنا اندوهگین مرگ جوانان خویش است حضورشان در کنار ما محسوس تر باشد که غیر از این هم توقعی نیست.

 

بااحترام محسن دهقان نژاد

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: