امام جمعه موقت ازنا با اشاره به جاده مرگ:

امام جمعه موقت ازنا در خطبه های این هفته خود با اشاره به حوادث جاده ازنا اراک و برخورد نا مناسب با مردم ازنا گفت: مردم نجیب ازنا به دنبال مطالبه به حق خودشان هستند.

کد خبر: ۱۲۶۶۷
تاریخ انتشار: شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۷

 به گزارش ازناخبر، حجت الاسلام بنیادی با اشاره به حادثه جاده ای در هرمزگان و ابراز همدردی با متوفی گف: پوشش رسانه ای واژگونی اتوبوس حامل دانش آموزان هرمزگانی توسط رسانه ملی انجام شد و ما هم خواستار انعکاس حوادث جاده ای ازنا از این رسانه هستیم.

 

خطیب موقت نماز جمعه شهرستان ازنا با بیان رشادت ها و شایستگی های مردم ازنایی، قبل و همچنین در دوران انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی به مطالبه به حق آنان اشاره کرد و گفت: مردم در حال حاضر از این جاده ارتباطی احساس امنیت نمی کنند.

 

بنیادی در تذکری نسبت به بستن جاده توسط مردم گفت: بستن جاده کار شایسته ای نبوده و غیر قانونی ست.

 

مدیر حوزه علمیه ازنا ادامه داد: ما همچنان مطالبات به حق را از راه قانونی پیگیری خواهیم کرد.

 

وی با اشاره به منتخبین مردم در شورای شهر، نماینده مردم در مجلس همچنین فرماندار تصریح کرد:همه مسئولین و منتخبین دست به دست هم دهند و این مطالبه امنیت جاده را مهیا کنند.

 

امام جمعه موقت ازنا تاکید کرد: انتظار نبود که نیروهای یگان ویژه با مردم ازنا اینچنین برخورد کنند، چرا که مردم ازنا مردم نجیبی هستند و این مطالبه حقی بود که مردم دارند.

 

بنیادی خطاب به مردم خاطر نشان کرد:مردم عزیز از تجمع غیر قانونی پرهیز کنند که ابزار دست بیگانگان و ضد انقلاب نشود.

 

وی گفت: مردم ما مردم نظام دوست و ولایت مداری هستند، نظامشان را دوست دارند، رهبرشان را دوست دارند.

 امام جمعه موقت ازنا ضمن تشکر از همه پیگیری های انجام شده گفت: درخواست می کنیم که ان شاءالله این روند پیگیری ادامه پیدا بکند و این جاده، جاده امنی برای مردم ازنا بشود.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: