نقدی به خودمان؛

مطالبه گری قانونی بدور از جنجال مسئولین و همچنین حضور فعال و منطقی افراد دلسوز در آینده معیاری برای انتخاب افراد اصلح می باشد.

کد خبر: ۱۲۶۶۶
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۵

به گزارش ازناخبر،وقتی به ایام انتخابات در هر زمینه ای نزدیک میشویم انبوه افرادی که به طمع قدرت و ثروت سعی در وارد شدن به دایره منتخبین مردم را دارند مشاهده میکنیم، افرادی که برای کسب آرای مردم در مراسم تشییع و تدفین و ترحیم شرکت میکنند که معمولا توسط مداحان عزیز نام آنها بسیار رسا و بلند با ذکر آقای فلانی و هیت همراه قرائت میشود، این افراد شعار های خوبی میدهند.

 گاه برای جلب آرای مردم دروغ می‌گویند و از امور محال صحبت میکنند، که معمولا در عمل کاملاً رفتاری متفاوت داشته و گاه اصلا به حرفهایی که زده و قولهایی که داده اند پایبند نیستند.

 این رویه غلط سالهاست که جامعه ما را درگیر خود ساخته، و کمتر به عملکرد این افراد در گذشته نگاه میکنیم.

  به طور مثال امروز در حل مشکلات شهری که نیاز به همکاری افراد در همه زمینه ها هستیم گویی کسی وجود ندارد، اما چند مدت بعد با نزدیک شدن به ایام انتخابات افراد زیادی که دایه عزیز تر از مادر هستند پیدایشان میشود.

 ازناخبر تصمیم دارد عملکرد افراد در زمینه مطالبه قانونی حقوق مردم را توسط افراد دلسوز بررسی کرده تا در آینده جهت انتخاب مسئولین شهری کفایت افراد به عملکرد گذشته آنها را ارایه دهد تا در انتخاب اصلح راحت تر بتوان تصمیم گرفت.

 مطالبه گری قانونی بدور از جنجال مسئولین فعلی شورای شهر، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولین، همچنین حضور فعال و منطقی افراد دلسوز در کنار این عزیزان در آینده معیاری برای انتخاب افراد اصلح باشد.

  شهر ما به مسئولین دانا و مطالبه گر نیاز دارد، نه هوچی گرهایی که مثل طبل صدای معترض بلند ولی تهی از درون هستند.

 اکنون رسیدگی به پیشبرد ساخت آزاد راه ازنا اراک و توسعه شهری و ایجاد نشاط و سرزندگی در شهرمان زمینه های فعالیت همه ما خواهد بود. ازناخبر آرزو میکند در شهرمان همگی مطالبه گر حقوق خود به صورت قانونمند باشیم.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: