در پی بروز حوادث اخیر پیگیری تعریض جاده ازنا اراک بصورت ویژه در دستور کار مسئولان استان قرار گرفت.

کد خبر: ۱۲۶۴۳
تاریخ انتشار: یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۴

به گزارش ازناخبر، ظهر روز گذشته با تشکیل کارگروهی به ریاست استاندار لرستان متشکل از معاونین عمرانی و سیاسی امنیتی، مدیر کل راه و شهرسازی، راهداری و حمل و نقل جاده ای، فرماندهی راهور لرستان، پیمارنکار پروژه ،باحضور فرماندار ازنا ،امام جمعه و بخشدار مومن آباد رسیدگی به این موضوع در صدر طرح های استان قرار گرفت.

 استاندار لرستان ضمن ابراز همدردی با خانواده جانباختگان این حادثه از مدیر کل راه وشهرسازی خواست تا این پروژه در اولویت استان قرار بگیرد. بازوند همچنین با موافقت با بررسی ممنوعیت تردد کامیون ها که از جمله مطالبات مردم ازناست افزایش روشنایی و حذف نقاط حادثه خیز را خواستار شد.

 وی همچنین با تاکید بر لزوم برخورد با کوتاهی برخی مسئولان مربوطه دستور اکید داد تا پایان هفته جاری پیمانکار دوم هم شروع به کار نماید.

 در نظر گرفتن 8میلیارد تومان اعتبار از محل های مختلف برای تحرک بخشی طرح ، افزایش گشت پلیس راهور و لزوم آموزش همگانی از جمله مصوبات دیگر این جلسه چندساعته بود.

 محمدی نژاد فرماندار ازنا نیز در ابتدای این جلسه با طرح دغدغه های مردم و قولی که به معترضین داده است پیگیری هر چه سریعتر موضوع را خواستار شد.

 در ادامه امام جمعه مومن آباد نیز طی سخنانی صریح مصایب و حوادث پیش آمده برای مردم را بسیار تلخ خواند و بر توجه هر چه بیشتر به رفع دغدغده مردم را مطالبه نمود.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: