اجرای طرح آبرسانی به ۳۸ روستای شهرستان ازنا از سد کمال صالح استان مرکزی به اداره کل آب و فاضلاب روستایی استان لرستان محول شد.

کد خبر: ۱۲۶۳۱
تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۳

به گزارش ازناخبر، در جلسه ای که با حضور کیان پور، مهندس جانباز معاون وزیر نیرو، کاکاوند مدیرکل آب و فاضلاب روستایی و کرم وند مدیر کل آب و فاضلاب شهری استان برگزار شد، نماینده ازنا و دورود با انتقاد شدید به روند بسیار کند انتقال آب شرب ۳۸ روستای شهرستان ازنا، از معاون وزیر نیرو خواستار اتخاذ راهکاری جدید برای تغییر این وضعیت شد.

 

در ادامه جانباز ضمن موافقت با اجرای طرح مذکور توسط اداره کل آب و فاضلاب روستایی استان لرستان، قول مساعد داد برای تسریع در اجرای این پروژه، همکاری و مساعدت لازم صورت پذیرد.

 

لازم به ذکر است عملیات آبرسانی به روستاهای مذکور از سد کمال صالح استان مرکزی ۵ سال قبل آغاز شد که به دلیل عدم پیگیری روند اجرای آن راکد ماند اما از سال گذشته با پیگیری های مستمر اقدامات لازم برای از سرگیری این پروژه آغاز شده است و انتظار می رود در آینده نزدیک این مهم محقق شود.

 

بر اساس توافقات صورت گرفته در زمان آغاز اجرای این پروژه مقرر بود اداره کل آب و فاضلاب روستایی استان مرکزی مجری آن باشد اما تاخیر در اجرای پروژه سبب تصمیم گیری برای محول شدن اجرای این پروژه به اداره کل آب و فاضلاب روستایی استان لرستان شد.

ازنا

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: