بخشدار مرکزی شهرستان ازنا به روستاهای پر تردد و نیازمند به جاده کشی اشاره کرد و از جاده کشی در روستاهای کم تردد و غیر ضروری توسط ادارات راه و شهرسازی و حمل و نقل و راهداری ازنا انتقاد کرد.

کد خبر: ۱۲۶۲۶
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۲

راضیه پوریان در گفتگو با ازناخبر، با اشاره به عملیات اجرایی زیر سازی و آسفالت جاده از روستاهای علی آباد به خسرو میره گفت: اجرای این پروژه به طول 8 کیلومتر می باشد که تا کنون 5 کیلومتر آن زیرسازی و 1.5 کیلومتر آن آسفالت شده و ما بقی آن آماده اجرای آسفالت میباشد.

 

بخشدار مرکزی ازنا خاطر نشان کرد: این در حالی است که علی رغم تذکرات مکرر و همچنین مکاتبات و پیگیریهای انجام شده و مطالبات مردمی در خصوص اصلاح ورودی روستاهای قاضی آباد، دوبلوکان، شنگان و حشوید با جمعیت 861 نفر و میزان عملیات مورد نیاز تنها 2.5 کیلومتر و همچنین وضعیت نا بسامان جاده گردشگری روستای دره تخت به کمندان و محور جاده دوبلوکان، هندر، سلطان آباد متاسفانه شاهد هیچگونه اقدام مثبتی از سوی دستگاه های متولی جهت رفع مشکلات یاد شده نبوده ایم.

 وی خاطر نشان کرد: مگر نه این است که جهت انجام پروژه های عمرانی اولویت بندی بر اساس جمعیت، طول مسیر، اعتبار و زمان اجرا صورت می گیرد.

 

پوریان با مطرح کردن سوالی افزود: حال این سوال پیش می آید چه تعداد جمعیتی مسیر فوق بهره مند می شود و از چند روستا با انجام این عملیات عمرانی رفع مشکل می شود.

 بخشدار مرکزی ازنا گفت: در حال حاضر انتظار می رود ادارات راه و شهرسازی و حمل و نقل راهداری با توجه محدویت اعتبارات و فصل مساعد کاری در منطقه بتواند پاسخ گویی سایر مطالبات مردمی و خواسته های به حق مردم باشند.

 

انتقاد بخشدار مرکزی از عملکرد ادارات راه و شهر سازی و حمل و نقل و راهداری ازنا

انتقاد بخشدار مرکزی از عملکرد ادارات راه و شهر سازی و حمل و نقل و راهداری ازنا

انتقاد بخشدار مرکزی از عملکرد ادارات راه و شهر سازی و حمل و نقل و راهداری ازنا

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: