هم اکنون/

بازاریان ازنا به نشانه اعتراض به آلودگی شدید از کنده کاری های ایجاد شده برای کارگذاری لوله فاضلاب شهری مسیر تردد خودروهای پیمانکار این طرح را بستند.

کد خبر: ۱۲۶۱۵
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۱

به گزارش ازناخبر،کسبه بازار انقلاب ازنا با شستشوی خیابان به نشانه اعتراض به آلودگی شدید از کنده کاری های ایجاد شده برای کارگذاری لوله فاضلاب شهری مسیر تردد خودروهای پیمانکار این طرح را بستند.


آنها معتقدند بخاطر آلودگی شدید و عدم کاسبی در این روزها که با توجه به آب و هوای ازنا فصل درآمد بازار است این کار را کرده اند.


یکی از کسبه بازار انقلاب می گوید: در زمان خاک ریزی در گودال های کنده شده گرد و غبار خیابان را میگیرد و علاوه بر تردد مغازه و وسایل کاریمان آسیب میبینند.


کاسب دیگر خیابان انقلاب با توجه به همین موضوع گفت: ما مخالف اجرای طرح فاضلاب شهری نیستیم ولی این کارها را میتوان از انتهای روز با بستن بازار تا ابتدای صبح همزمان با شروع بازار انجام داد که باعث آلودگی و مزاحمت کسبه و مردم نشود.

 

طرح فاضلاب شهری با چراغ سبز شهرداری ازنا توسط آبفا چند روزی است با کندن خیابان انقلاب ازنا کلید خورده و قرار است از میدان راه آهن تا خیابان آزادی ادامه یابد.


منتقدان معتقدند که می شد طرح مذکور به صورت تخصصی با ایجاد تونل (زیر زمینی) انجام داد که باعث این هرج و مرج و بسته شدن بازار اصلی نشود البته طرح مذکور هزینه بیشتری را در بر میگرفت.

 

باید دید تدبیر مسئولین شهرستان برای این نا امیدی مردم چیست چرا که در ماه اخیر این دومین بار است که خیابان انقلاب بسته می شود...

کسبه؛ بازار ازنا را به نشانه اعتراض بستند

کسبه؛ بازار ازنا را به نشانه اعتراض بستند

کسبه؛ بازار ازنا را به نشانه اعتراض بستند

کسبه؛ بازار ازنا را به نشانه اعتراض بستند

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: