اداره حفاظت از محیط زیست شهرستان ازنا در خصوص خبر مربوط به تیراندازی به ادوات شهرداری جوابیه صادر کرد.

کد خبر: ۱۲۶۰۹
تاریخ انتشار: شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۷

به گزارش ازناخبر،در پی انتشار خبری با موضوع تیراندازی به ادوات شهرداری توسط عوامل محیط زیست توجه مردم عزیز را به موارد زیر جلب می نماید:

 

۱. هیچ ارگانی نمی تواند به بهانه عمران شهری با سودجویی اقدام به تخریب رودخانه و زیست بومهای طبیعی و با ارزش این مرز بوم نماید.

 

۲. شهرداری هیچ گونه مجوز برداشتی مبنی بر تخریب و برداشت شن و ماسه رودخانه ای نداشته و محدوده مورد نظر در منطقه حفاظت شده اشترانکوه قرار دارد و طبق قانون امور آب بدون استعام و کسب مجوز از محیط زیست نمی تواند هیچگونه مجوزی صادر کند و مجوزی صادر ننموده است.

 

۳. هیچگونه تیراندازی از سوی ماموران محیط زیست به ادوات شهرداری انجام نگرفته است.


جلوگیری از تخریب رودخانه و اخراج ماشین آلات شهرداری از منطقه صبح تا ساعت ۱۱ صبح انجام شده این درحالی است که شهرداری از ساعت ۱۰ شب به بعد اعلام نموده که ماشین آلات مورد آسیب قرار گرفته اند چگونه است که از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۰ شب شهرداری در خصوص آسیب ادوات سکوت نموده است! لذا این اداره حق خود می داند از افرادی که قصد تشویش اذهان عمومی و تهمت به محیط بانان عزیز را داشته باشند در مراجع قضایی احقاق حق نماید.

 

۴. این اداره نسبت به اقدام غیرقانونی و تخریب محیط زیست توسط شهرداری اقدام به تشکیل پرونده در مراجع قضایی نموده است که متعاقبا مردم شریف در جریان نتایج پرونده قرار خواهند گرفت.

 

این اداره با جدیت به حفاظت از محیط زیست که امانت مردم می باشد ادامه خواهد داد و با متخلفان جدی و طبق قانون برخورد خواهد شد.

 

روابط عمومی محیط زیست شهرستان ازنا

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: