عضو خانه مطبوعات و خبرگزاری‌های استان لرستان گفت:تا کنون حدود 100 خبرنگار در سامانه خانه مطبوعات و خبرگزاری٬های لرستان ثبت نام کرده‌اند.

کد خبر: ۱۲۵۹۶
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۵۴

به گزارش ازناخبر،رضا میرزایی در گفت‌وگو با فارس بیان داشت:کلیه خبرنگاران استان لرستان که در رسانه‌های استان فعالیت می‌کنند باید در سامانه خانه مطبوعات و خبرگزاری‌های لرستان به آدرس khanehmatbooat.ir ثبت نام کرده و مراحل عضویت خود را انجام دهند.

 

وی افزود:بر اساس برنامه٬ریزی صورت گرفته لیست خبرنگاران مورد تایید خانه مطبوعات به ادارات استان ارسال خواهدشد تا فقط افرادی که در خانه مطبوعات و خبرگزاری‌های استان عضویت دارند بتوانند در جلسات شرکت کنند.

 

عضو خانه مطبوعات و خبرگزاری‌های استان لرستان ضمن دعوت از کلیه خبرنگاران برای ثبت نام در این سامانه، گفت:افرادی که در این سامانه ثبت نام کنند از سوی وزارت ارشاد کارت خبرنگاری معتبر برای آنها صادر شده و می‌توانند از دیگر مزایای که در نظر گرفته شده نیز استفاده کنند.

 

وی هدف از این اقدام را ساماندهی خبرنگاران واقعی اعلام کرد و افزود:تا کنون حدود ۱۰۰۰ نفر از خبرنگاران لرستانی در سامانه خانه مطبوعات و خبرگزاری‌های استان ثبت نام خود را انجام داده‌اند.

 

میرزایی به در پیش بودن روز خبرنگار اشاره و عنوان کرد:با هماهنگی‌های صورت گرفته به احتمال زیاد در روز خبرنگار با کمک استانداری لرستان و اداره ارشاد از خبرنگاران لرستانی تجلیل به عمل آید.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: