جهت بسار سازی اشتغال در روستاها؛

در دیدار کیانپور و مدیر کل امور روستایی استانداری لرستان خبر از تسهیلات ۵۰۰میلیون تومانی دهیاری ها برای بستر سازی اشتغال داده شد.

کد خبر: ۱۲۵۸۷
تاریخ انتشار: شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۴

به گزارش ازناخبر، برای هر یک از دهیاری های شهرستان های ازنا و دورود جهت فراهم ساختن بستر مناسب اشتغالزایی اهالی روستاها مبلغ 500 میلیون تومان تسهیلات در نظر گرفته شده است.

 

جلسه ای با حضور کیان پور نماینده ازنا و دورود، عبداللهی مدیرکل امور روستایی استانداری، نعمتی فرماندار دورود و تعداد دیگری از مسئولین و دهیاران برگزار شد.

 

در این دیدار مهندس کیان پور با تاکید بر ضرورت فراهم ساختن زمینه اشتغال در روستاها، تحقق این مهم را گامی ارزنده در جلوگیری از مهاجرت آنان به شهر دانست.

 

نماینده مردم ازنا و دورود در مجلس پیرامون بحث اشتغالزایی ابراز امیدواری کرد: دهیاران با تلاش و کوشش بیشتر راه را برای اشتغالزایی در روستاها فراهم سازند.

 

بنا به این گزارش در این جلسه مقرر شد از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور مبلغ 500 میلیون تومان جهت دستیابی به این هدف در اختیار دهیاری ها قرار گیرد تا آنان بتوانند با حمایت از کارگاه های تولیدی کوچک و اجرای طرح های کشاورزی زمینه را برای اشتغال روستائیان عزیز فراهم سازند.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: