رئیس دانشگاه پیام نور ازنا:

رئیس دانشگاه پیام نور ازنا گفت:۵۰۰ دانشجو در رشته های مختلف در دانشگاه پیام نور ازنا تحصیل می کنند.

کد خبر: ۱۲۵۶۴
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۴۲

کشاورز در گفتگو با ازناخبر گفت: دانشگاه پیام نور ازنا با پذیرش دانشجو در 6رشته در سال ۱۳۸۶ آغاز بکار کرد که در حال حاضر این ظرفیت به بیش از 20 رشته گرایش افزایش یافته است.


رئیس دانشگاه پیام نور ازنا یادآور شد: در راستای اهداف آموزشی دانشگاه تعداد 8 عضو هیات علمی و بیش از 20 استاد مدعو با دانشگاه همکاری آموزشی دارند.

 

وی افزود: در حال حاضر حدود 500 دانشجو در این واحد دانشگاهی مشغول به تحصیل هستند.


کشاورز خاطر نشان کرد: کتابهای آموزشی دانشگاه پیام نور، غالبا جزء منابع اصلی آن رشته و همچنین منابع اصلی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری می باشند که در غالب دانشگاههای دولتی و معتبر تدریس می شود و دانشجو با مطالعه آنها در دوره کارشناسی، به آسانی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری قبول می شود.

 

وی در همین راستا افزود: نتایج کنکور سالهای گذشته به خوبی گواهی بر این ادعاست چنانکه بیشترین قبولی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری از بین فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور بوده است.

 

این مدیر دانشگاهی گفت: دانشگاه پیام نور دارای پایین ترین شهریه دانشجویی است و از امتیازات ویژه برای شاغلین و کارمندان برخوردار است.
کشاورز تصریح کرد: دانشگاه پیام نور ازنا به منظور خدمات رسانی مطلوبتر به دانشجویان مجهز به امکانات آزمایشگاهی خوب و کتابخانه و اینترنت پرسرعت است و با بهره گیری از کادر اداری و علمی قوی آماده ارائه خدمات رسانی به دانشجویان عزیز است.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: