پایگاه اورژانس اجتماعی ازنا همزمان با ۱۵۰ پایگاه دیگردرسراسرکشور باحضور رئیس دادگستری این شهرستان و تعدادی ازمسولان و مددکاران اجتماعی درمحل اداره بهزیستی افتتاح شد.

کد خبر: ۱۲۵۵۸
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۲

گودرز توکلی طی این مراسم درگفت گو با ازناخبر گفت: اورژانس های اجتماعی زیرنظر انجمن های مردم نهاد سازمان بهزیستی کشور با حمایت قوه قضاییه و نیروی انتظامی درتعامل با نهادهای حمایتی دیگر باهدف پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی، فردی و خانوادگی ازقبیل خودکشی، اعتیاد، تکدی گری ،کودکان سرراهی و جمع آوری مجنونان و غیر... شکل گرفته است.

 رئیس بهزیستی ازنا درادامه گفت: تیم اورژانس اجتماعی شهر ازنا متشکل از سه روانشناس سه مددکار یک دفتردار و خودروی امداد می باشد که با بروز آسیب های مختلف اجتماعی مرتبط باسازمان بهزیستی ضمن مداخله و انجام کارهای روانکاوی و مشاوره موارد را حل وفصل می کنند و درصورت لزوم به مرکز نگهداری پایگاه اورژانس یا مراکز ذیصلاح دیگر ارجاع می دهند.

 توکلی درخاتمه با این بیان که ازنا جزء شهرهای کم آسیب است افزود: پایگاه اورژانس اجتماعی ازنا مستقر در مرکز بهزیستی با سامانه تلفنی ۱۲۳ به صورت شبانه روز باحسن وظیفه آماده ارائه خدمات اجتماعی به شهروندان عزیز می باشد.

 

ازنا

ازنا

ازنا

ازنا

ازنا

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
عکس هفته ازناخبر
گزارش تصويري
مصاحبه