نماینده ازنا و دورود در مجلس در گفتگوبا ازناخبر مطرح کرد :

مجیدکیانپور نماینده مردم ازنا و دورود در مجلس ضمن رد هرگونه تغییر در نقشه جغرافیایی لرستان گفت: هرگونه تغییر در مرزبندی های جغرافیایی با لایحه یا طرح به مجلس ارائه میشود و مورد تصویب قرار میگیرد.

کد خبر: ۱۲۵۵۵
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۲

مجیدکیانپور در گفتگو با ازناخبر گفت:  هرگونه تغییر از طریق هیئت وزیران تصویب و از طریق دولت به مجلس ارائه می شود که تا کنون هیچ لایحه ای در این خصوص وارد مجلس نشده است.

 

کیانپور ضمن رد تمامی این ادعاها مبنی بر تغییر در نقشه و الحاق بخشی از استان به استانی دیگر گفت: تمام روستاها، بخش ها و مرزبندی ها مشخص است و هیچگونه تغییری انجام نشده است.

 نماینده مردم ازنا و دورود در مجلس تصریح کرد: باید فکرمان را روی توسعه لرستان و رفع مشکلات و بحث بیکاری در لرستان قرار بدهیم.

 نایب رییس کمیسیو عمران گفت: باید تلاشمان را در جهت رفع مشکلات مرتبط با صنایع راکد، واحدهای نیمه کاره، صنایع نیمه فعال و رونق اقتصادی در راستای برنامه ششم و مورد تاکید مقام معظم رهبری در لرستان قرار بدهیم و از حاشیه دوری کنیم و به این حاشیه ها دامن نزنیم.

 کیانپور در پاسخ به پرسش ازناخبر مبنی بر وجود نقشه ها در وزارت کشور و استانداری گفت: ما اشتباه سایت وزارت کشور و استانداری را اشتباه انسانی و فردی و غیر عمد می دانیم.

 کیانپور خاطر نشان کرد: اگر همچین موضوعی هم باشد دولت و مجلس پیگیری می کنند که روی ندهد.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: