دبیر کل جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران از اردوگاه و پایگاه امداد و نجات جاده ای اباذر شهرستان ازنا بازدید کرد.

کد خبر: ۱۲۵۵۴
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۳

به گزارش ازناخبر، در این بازدید که با استقبال پر شور امدادگران هلال احمر ازنا همراه بود، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان لرستان فرماندار و شهردار شهرستان ازنا حضور داشتند.

در جلسه ای که در پایگاه امداد و نجات جاده ای اباذر برگزار شد، علیرضا سلیمانی سرپرست جدید هلال احمر ازنا درخواست یکدستگاه خودروی نجات را برای پوشش حوادث جاده ای، تبدیل پایگاه امداد و نجات کوهستان از فصلی به دائم جهت امداد رسانی به حوادث کوهستان در طی سال، درخواست تامین اعتبار برای ساخت یک باب انبار امدادی استاندارد در محل پایگاه جاده ای اباذر، حصار کشی بیش از ۱۲۰۰متر از محوطه پایگاه مذکور و همچنین مجهز کردن امدادگران تیم های کوهستان هلال احمر ازنا به تجهیزات فنی را از دبیر کل هلال احمر کشور مطالبه کرد.

محمدی نژاد فرماندار نیز ضمن خیر مقدم به وی و هیات همراه و با تشکر از اقدام بموقع نیروهای هلال احمر شهرستان ازنا و تیم واکنش سریع استان درحادثه اخیر تونل برفی، به بخشی از مشکلات شهرستان در حوزه امداد و نجات بویژه در حوادث کوهستان و جاده اشاره نمودو لزوم سرمایه گذاری جمعیت هلال احمر در اردوگاه اباذر شهرستان ازنا را خواستار شد.

موسویان شهردار ازنا طی سخنانی کوتاه به کمبود تجهیزات کوهستان در ازنا اشاره نمود و جهت سرمایه گذاری در زمین های اردوگاه اباذر ازنا اعلام آمادگی کرد.

ازنا

ازنا

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: