کارشناس اقتصادی در گفتگو با ازناخبر؛

مهدی حاجی‌وند با اشاره به این که سود سهام عدالت مانند یارانه‌ها به حساب سرپرست خانواده‌ها واریز نمی‌شود گفت: سود این سهام مستقیما به حساب هر یک از مشمولان واریز می‌شود.

کد خبر: ۱۲۵۱۵
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۰

مهدی حاجی‌وند در گفتگو با خبرنگار ازناخبر گفت: سود سهام عدالت بدون هیچ واسطه و مستقیم از طریق شماره شبای بانکی اعلام شده توسط افراد، به حساب آنها واریز خواهد شد.


این کارشناس اقتصادی افزود: بر این اساس دارندگان سهام عدالت می‌توانند با مراجعه به بانک‌های عامل کشور، شماره شبای حساب بانکی خود را دریافت و در سامانه سهام عدالت وارد کنند.


وی با بیان این که برای مشمولان سهام عدالت که شماره شبای بانکی آنها اشتباه بوده و مورد تایید قرار نگرفته، پیامک ارسال می‌شود گفت: این افراد باید در فرصت باقیمانده تا پایان شهریور ماه امسال شماره شبای دیگری را که حساب آن به نام خود فرد مشمول است، در سامانه سهام عدالت به نشانی www.samanese.ir ثبت کنند تا امکان دریافت سود سهام عدالت را داشته باشند.


حاجی‌وند با اشاره به این که سود سهام عدالت مانند یارانه‌ها به حساب سرپرست خانواده‌ها واریز نمی‌شود تاکید کرد: سود این سهام مستقیما به حساب هر یک از مشمولان واریز می‌شود.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: