یادداشت :

انتخابات شوراها به انجام رسيد، مردم مسئوليت خويش را به نحوه احسنت انجام دادند و از اين به بعد وظيفه منتخبين مردم است كه وظايفشان را به درستي انجام دهند.

کد خبر: ۱۲۴۸۳
تاریخ انتشار: شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۱

به گزارش ازناخبر،شوراي شهر ازنا مهمترين نهاد تصميم گيري شهر ازناست، اميد است كه درنهايت مسئوليت پذيري و احترام به حقوق مردم گام بردارند.
اميد است كه مطالبات بر حق مردم شهر ازنا را پيگيري و اجرايي كنند.
وجود يك سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري حق مردم ازناست. با يك اداره منسجم و هدف گرا با كادر مجرب، به آساني ميتوان براي شهر و مردم شهرمان جذب سرمايه، اشتغال زايي و معرفي درسطوح بين المللي را به وجود بياورد.
ازنا از لحاظ جاذبه هاي گردشگري باستاني و طبيعي ظرفيت هاي نامحدودي دارد، بيايم و از اين ظرفيت ها استفاده كنيم. گردشگري باستاني و طبيعي از جمله ظرفيت هايي در امدزاي نامحدود مي باشند و مادامي كه چرخ اين دنيا ميچرخد ميتوان از اين ظرفيت هاي پر منفعت بهره برد.
با كمترين هزينه، ميتوان بيشترين بهره مالي و فرهنگي را از اين نعمت هاي خدادادي ببريم.
اگر به صنعت گردشگري در ازنا اهميت داده شود، چهره افسرده شهرمان با منافع اقتصادي و فرهنگي بيشمار بدست آمده تغيير خواهد كرد.
اما متاسفانه يك سوال بي جواب تا بحال باقي مانده است؛ چرا به صنعت گردشگري باستاني و طبيعي در ازنا اهميت نميدهيم و از آن بهره برداري اصولي نميكنيم؟؟
لطفا وعده وعيد دادن ها را بس كنيم و براي پيشرفت شهرمان ازنا هم قدم شويم، لطفا دست از مخالفت هاي بي منطق و دلسرد كردن جوانان متخصص برداريم تا از مهاجرت آنها به ديگر شهرها و كشورها جلوگيري كنيم.
و من الله توفيق.

حسینی سربیشه
کارشناس ارشد باستان شناسی

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
تازه ترین اخبار
عکس هفته ازناخبر
مصاحبه
نکاتی که مشمولین باید برای دریافت سود سهام عدالت مورد توجه قرار دهند نکاتی که مشمولین باید برای دریافت سود سهام عدالت مورد توجه قرار دهند
یک کارشناس اقتصادی در گفتگو با ازناخبر عنوان کرد:
وضعیت مطلوب پناهگاه حیات وحش سفید کوه ازنا وضعیت مطلوب پناهگاه حیات وحش سفید کوه ازنا
مسئول پناهگاه حیات وحش سفیدکوه ازنا:
تکلیف کودکان برای دریافت سود سهام عدالت چیست؟ تکلیف کودکان برای دریافت سود سهام عدالت چیست؟
در گفتگوی کارشناس اقتصادی با ازناخبر عنوان شد؛
جزئیات ارائه شماره حساب بانکی برای دریافت سود سهام عدالت اعلام شد جزئیات ارائه شماره حساب بانکی برای دریافت سود سهام عدالت اعلام شد
در گفتگوی ازناخبر با کارشناس اقتصادی مطرح شد؛