یادداشت :

انتخابات شوراها به انجام رسيد، مردم مسئوليت خويش را به نحوه احسنت انجام دادند و از اين به بعد وظيفه منتخبين مردم است كه وظايفشان را به درستي انجام دهند.

کد خبر: ۱۲۴۸۳
تاریخ انتشار: شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۱

به گزارش ازناخبر،شوراي شهر ازنا مهمترين نهاد تصميم گيري شهر ازناست، اميد است كه درنهايت مسئوليت پذيري و احترام به حقوق مردم گام بردارند.
اميد است كه مطالبات بر حق مردم شهر ازنا را پيگيري و اجرايي كنند.
وجود يك سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري حق مردم ازناست. با يك اداره منسجم و هدف گرا با كادر مجرب، به آساني ميتوان براي شهر و مردم شهرمان جذب سرمايه، اشتغال زايي و معرفي درسطوح بين المللي را به وجود بياورد.
ازنا از لحاظ جاذبه هاي گردشگري باستاني و طبيعي ظرفيت هاي نامحدودي دارد، بيايم و از اين ظرفيت ها استفاده كنيم. گردشگري باستاني و طبيعي از جمله ظرفيت هايي در امدزاي نامحدود مي باشند و مادامي كه چرخ اين دنيا ميچرخد ميتوان از اين ظرفيت هاي پر منفعت بهره برد.
با كمترين هزينه، ميتوان بيشترين بهره مالي و فرهنگي را از اين نعمت هاي خدادادي ببريم.
اگر به صنعت گردشگري در ازنا اهميت داده شود، چهره افسرده شهرمان با منافع اقتصادي و فرهنگي بيشمار بدست آمده تغيير خواهد كرد.
اما متاسفانه يك سوال بي جواب تا بحال باقي مانده است؛ چرا به صنعت گردشگري باستاني و طبيعي در ازنا اهميت نميدهيم و از آن بهره برداري اصولي نميكنيم؟؟
لطفا وعده وعيد دادن ها را بس كنيم و براي پيشرفت شهرمان ازنا هم قدم شويم، لطفا دست از مخالفت هاي بي منطق و دلسرد كردن جوانان متخصص برداريم تا از مهاجرت آنها به ديگر شهرها و كشورها جلوگيري كنيم.
و من الله توفيق.

حسینی سربیشه
کارشناس ارشد باستان شناسی

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: