نماینده مردم دورود وازنا در مجلس گفت: با توجه به حمایت و استقبال گسترده قشرهای مختلف مردمی از حجت‌الاسلام رئیسی، روحانی کار سختی در پیش دارد و به‌احتمال‌قوی رئیسی پیروز انتخابات ریاست جمهوری است.

کد خبر: ۱۲۴۷۳
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۵

به گزارش ازناخبر،مجید کیانپور در مورد وضعیت آرای مردم در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری  اردیبهشت‌ماه 96 اظهار داشت: مردم کشور از وضعیت بیکاری و اقتصاد گله‌مند هستند و وضع موجود در شأن مردم ایران اسلامی نیست.

وی کناره‌گیری قالیباف را سبب تقویت هر چه بیشتر نیروهای انقلاب دانست و افزود: کناره‌گیری قالیباف از صحنه انتخابات به نفع حجت‌الاسلام رئیسی شوک بزرگی به انتخابات وارد کرد و به‌طور چشمگیری آرا مردم به سمت رئیسی رفته است.

نماینده مردم دورود وازنا در مجلس کناره‌گیری قالیباف به نفع رئیسی را اقدامی جهادی و ارزشمند دانست و عنوان کرد: این حمایت نشان از ایثار و فداکاری قالیباف به نفع مردم کشور است که جای تحسین دارد.

وی بیان کرد: ساده زیستی، با برنامه بودن، اخلاق‌مداری، همراه با فقرا و مستضعفین‌ بودن از مهم‌ترین ویژگی‌های شخصیتی حجت‌الاسلام رئیسی است که توانسته مردم را به سمت خود بکشاند.

کیانپور با اشاره به کار سخت روحانی در این انتخابات عنوان کرد: با توجه به حمایت و استقبال گسترده قشرهای مختلف مردمی از حجت‌الاسلام رئیسی، روحانی کار سختی در پیش دارد و به‌احتمال‌قوی رئیسی پیروز انتخابات ریاست جمهوری است.

وی اظهار داشت: مردم از بازی‌های سیاسی خسته شده‌اند و به‌دنبال حل مشکلات هستند و حجت‌الاسلام رئیسی که نشان داده فردی خارج از جریانات سیاسی است می‌تواند مشکلات کشور به‌ویژه در بخش اقتصادی را حل کند.

نماینده مردم دورود وازنا در مجلس افزود: ازآنجاکه روزبه‌روز شرایط و روند انتخابات به نفع جریان انقلابی و حجت‌الاسلام رئیسی پیش می‌رود توجه‌ها و اراده مردم به سمت‌وسوی رئیسی و نیروهای انقلابی است.

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: