با حضور اعضای روستای پازردآلو؛

در جلسه ای با حضور فرماندار و بخشدار مرکزی ازنا همچنین اعضای شورا و روستای  پازردآلو مشکلات احداث کارخانه سیمان سفید ازنا بررسی شد.

کد خبر: ۱۲۴۶۵
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۲۶

به گزارش ازناخبر، طی جلسه ای در دفتر فرماندار شهرستان ازنا جهت مشکلات پیش آمده در خصوص احداث کارخانه سیمان سفید ازنا با اهالی بومی منطقه باحضور محمدی نژاد فرماندار شهرستان برگزار شد. در این دیدار درباره موضوعات پیش آمده به بحث و تبادل نظر پرداخته شد. در ابتدا مردم منطقه به بیان اعتراضات و نظرات خود در خصوص موضوع یاد شده پرداختند. 

در ادامه محمدی نژاد با بر شمردن امتیازات احداث کارخانه و اهمیت آن با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری بر تولید و اشتغال تاکید کرد که ما باید زمینه سرمایه گذاری در شهرستان را فراهم نماییم و احداث این کارخانه علاوه بر دارا بودن سهم بسزایی که در رونق بخشی و اشتغالزایی منطقه و شهرستان خواهد داشت برندی برای شهرستان خواهد بود.

 وی افزود: فعالیت این کارخانه طبق نظر کارشناسان با توجه به استفاده و بهره گیری از امکانات و تکنولوژی روز دنیا کمترین آلودگی را بدنبال خواهد داشت. محمدی نژاد در انتها با اشاره به نقش مشارکت مردم در توسعه بر لزوم همکاری و مساعدت مردم و اصحاب رسانه در این زمینه تاکید نمود.

بررسی مشکلات احداث کارخانه سیمان سفید ازنا

بررسی مشکلات احداث کارخانه سیمان سفید ازنا

بررسی مشکلات احداث کارخانه سیمان سفید ازنا

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: