به مناسبت دوم اردیبهشت ماه روز زمین پاک ، مراسم پیاده روی خانوادگی درسطح شهرستان ازنا برگزار شد.

کد خبر: ۱۲۴۳۴
تاریخ انتشار: دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۵

به گزارش ازناخبر،منصور درویشی رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ازنا با اعلام این خبر گفت: در این مراسم که به همت اداره ورزش و جوانان شهرستان ازنا و با همکاری شرکت داروسازی بایر افلاک لرستان برگزار گردید حدود 2000 نفر از دوستداران محیط زیست ، سلامت جسمانی و انجمن های زیست محیطی حضور داشتند .

درویشی خاطرنشان کرد : این پیاده روی رأس ساعت 8:30 از محل اداره ورزش و جوانان این شهرستان شروع و تا منطقه گردشگری امامزاده پیرعباد به اتمام رسید. درطول مسیر به مناسبت روز زمین پاک، شعارهای زیست محیطی همراه با پیامهای سلامتی قرائت گردید و پس از آن مراسم با انجام قرعه کشی و اهدای جوایز نفیس به شرکت کنندگان پایان یافت.

وی اظهار داشت: در همین روز مراسمی نیز هم راستا با روز زمین پاک، جهت پاکسازی خط ساحلی سد تالابی خروسان با همکاری انجمن شکارچیان همگام با محیط بانان شهرستان حسن آباد استان تهران و انجمن زیست محیطی اوج سبز زاگرس شهرستان ازنا صورت گرفت که هر دو انجمن به طور خود جوش منطقه فوق را از زباله پاکسازی نمودند .

درویشی در پایان گفت : امسال شعار ملی روز زمین پاک "همه با هم به سوی زمین پاک" از سوی سازمان حفاظت محیط زیست نامگذاری شده است.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: