کارشناس اقتصادی در گفتگو با ازناخبر تاکید کرد؛

یک کارشناس اقتصادی گفت: دریافت هرگونه وجه نقد بابت اقداماتی از جمله ارائه صورت‌حساب سهام عدالت و صدور قبض پرداخت این سامانه توسط شرکتها، افراد و ... غیرقانونی و ممنوع است و مشمولین تنها باید هزینه مراجعه به کافی نت را بپردازند.

کد خبر: ۱۲۳۷۵
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۸

مهدی حاجی وند در گفتگو با خبرنگار ازناخبر تاکید کرد: دریافت هرگونه وجه نقد بابت اقداماتی از جمله ارائه صورت‌حساب سهام عدالت و صدور قبض پرداخت این سامانه توسط شرکتها، افراد و ... غیرقانونی می‌باشد و مشمولین تنها باید هزینه مراجعه به کافی نت را بپردازند. 

این کارشناس اقتصادی افزود: مرجع اصلی انتشار خبرهای مرتبط با موضوع سهام عدالت، صرفا سامانه رسمی این سهام به‌نشانی www.samanese.ir است و بر این اساس از مشمولین درخواست می‌شود خبرها و اطلاعیه‌های مربوط به سهام عدالت را تنها از طریق این سامانه پیگیری کنند. وی ادامه داد: در طرح ساماندهی سهام عدالت شرکتهای تعاونی شهرستانی و شرکتهای سرمایه‌گذار استانی سهام عدالت مجاز به دریافت هیچ‌گونه وجهی از مشمولان نیستند. 

به گفته حاجی وند؛ مشمولان سهام عدالت به هیچ وجه نباید پولی بابت صورت‌حساب سهام عدالت به شرکتهای تعاونی و سرمایه گذاری سهام عدالت پرداخت کنند. این کارشناس اقتصادی یادآور شد: همچنین مشمولان سهام عدالت از پرداخت پول بابت سهام عدالت به سایر اشخاص جدا خودداری کنند.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
تازه ترین اخبار
عکس هفته ازناخبر
گزارش تصويري
مصاحبه