مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان از تامین اعتبار مورد نیاز پروژه تامین آب مجتمع فولاد ازنا خبر داد.

کد خبر: ۱۰۹۰۷
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۸

به گزارش ازناخبر ،فرزاد محمدی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: اعتبارات طرح تملک دارایی‌های سرمایه‌ای لرستان در سال 94 با میزان 30 درصد افزایش نسبت به سال 93 از مبلغ 80 هزار میلیون ریال به‌ 10 هزار و 500 میلیون ریال ارتقاء یافته که از این میزان قریب به 39 درصد آن تخصیص اعتبار شده و معادل 60 درصد تخصیص مذکور تا این تاریخ جذب شده است .

 وی گفت: از نکات قابل توجه اعتبارات عمرانی سال 94 اختصاص 40‌ هزار میلیون ریال اعتبار خاص توسعه برای تکمیل زیرساخت منطقه ویژه اقتصادی لرستان است‌.

 مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان ادامه داد: همچنین با توجه به پیگیری و رایزنی‌های مستمر در خصوص پروژه تامین آب مورد نیاز مجتمع فولاد ازنا مستقر در منطقه ویژه اقتصادی لرستان (ازنا) که از سال‌ها قبل بلا اقدام رها شده بود علاوه بر اعتبارات مذکور، 24‌ هزار میلیون ریال اعتبار در یک دوره سه ساله تصویب و 8000 میلیون ریال آن در اسفندماه جاری تبادل موافقت‌نامه شده و در شرف تخصیص است .

 محمدی تصریح کرد: اقدامات انجام شده نقش مهمی در افزایش سقف اعتبارات استانی داشته و زمینه ایجاد پروژه‌های مرتبط با آبرسانی به مجموعه فولاد و ذوب آهن ازنا نیز فراهم شد.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: