مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای لرستان از ایجاد دبیرخانه دائمی المپیاد ملی مهارت در فنی و حرفه ای در این استان خبر داد.

کد خبر: ۱۰۷۳۹
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۵۴

به گزارش ازناخبر رحمن قلاوند در آیین استقبال از مدال آوران لرستانی اعزامی به شانزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت کشور گفت:  این دبیرخانه با هدف برنامه ریزی دقیق برای حضور کارآموزان در المپیاد کشوری و بین المللی ایجاد می شود. 

وی تصریح کرد: باید با استفاده از امکانات موجود و جذب امکانات برای حضور موثر کارآموزان در دوره های آموزشی و المپیادهای کشوری تلاش کرد.

 وی با اشاره به کسب دو مدال طلای کارآموزان لرستانی در شانزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت کشور اظهار داشت: نفرات برتر کاروان اعزامی لرستان باید با تلاش و پشتکار برای حضور در رقابتهای بین المللی تلاش کنند و اساتید و مدیران این سازمان در لرستان نیز برای کسب نتایج بین المللی به این افراد کمک می کنند. 

تیم اعزامی لرستان متشکل از هشت کارآموز توانستند در این دوره از رقابتها با کسب دو مدال طلا و سه مدالیون در رتبه هفتم کشور قرار گیرند. 

محمد حسینی راد از خرم آباد در رشته طراحی وب و محمد محبی نژاد در رشته کنترل صنعتی توانستند مدال طلای این دوره از رقابتها را کسب کنند. 

 حمیرا قربانی از بروجرد در رشته طراحی دوخت، زینب بوالحسنی از ازنا در رشته قنادی و شیرینی پزی و دانیال جودکی سلطان آبادی از ازنا در رشته جوشکاری توانستند در میان مدالیون این دوره از رقابتها قرار گیرند.

 شانزدهیمن دوره مسابقات ملی مهارت کشور از 11 تا 14 بهمن ماه جاری در استان البرز برگزار شد.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 2
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: